Gözden uzak gönülden ırak mı?

Şu sıralar sevgilim bana karşı çok değişti soğudu artık. Çok uzaktayız,bu sene hiç görüşemicez. Bana en son konuşmasında "gözden uzak gönülden uzak olurmuş öyle diyorlar " dedi resmen ne demek istiyor. Bende artık sevmiyorsun yanı dedim. Telefon konuşmalarımızd hep böyle saçmalıyor. Bir gün görüşmesek ben üzülüyorduum ama o bana "ne olmuş bir gün görüşmediysek" dedi. Bu konuda yorum yapın lütfen.

Artık bende ondan soğudum bu yaptıklarından sonra.

İnsan sadece yanındakini mi sever ? Uzaktakını sevemezsek gerçek sevgi olmaz bence ! Her an sevebilmeli insan uzak yakın farketmemeli! Sizin fikirleriniz nedir . ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 yıl ayrı şehirdeydi sevdiğim 1.5 yıl sonra ilk buluşmamız olmuştu ve bu sürecin sonunda evlendik. Kısacası gözden uzak gönülden ırak geçsinler bu ayakları mıncıklayıp öpeceğim oynaşacağım manitam olsun istiyorum günümü gün edicem desin delikanlı gibi canımı yesin karı gibi laf ebeliği yapmış koyver gitsin arkadaşım.

1|0
    0|0
    • Valla helal olsun aynen haklisin. Cok dogru soyluyorsun benim icinde mesafe onemli degil. bana bu sn gelseydin belki cozum olurdu dedi. Resmen...

• Söylemeyecektir elindekini yitirmek istemez :) Sen fazla oyalanma bu insan ile.

• Bende oyle dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• ilişkide bi taraf hep daha çok sever, bu sen olmuşsun. ayrıca gözden uzak olan gönülden de uzak oluyo

1|0
    0|0
    • Dogru.

Bence insan kendi kendine bu mesafeyi problem yapiyor yoksa hic de oyle degil benimacimdan.

• Kısmen.

1|0
    0|0
  • Alışkanlıkları istediğin halde onlardan uzak kalırsan, o alışkanlıkara bir şekilde başka kişilerle devam etmek istersin

0|0
    0|0
    • Nasil yani biraz daha acarmisin?

• sevgilin senden aldığı maddi ve manevi hazları senden alamayınca yani gönülden ırak olunca bu hazları başkasından arar. sana sarılamıyosa başkasına sarılır. üzgünüm :(

• arkadaş yedekleme yapmış bilgine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşversene ya uzakta ne yapıyor ne ediyor diye düşünmekten onu sevmeyi unutursun uzaktayken silip atmak kolay olur nede olsa ulaşamazsın ona sağlıklı değil boşver gitsin ayrıl önüne bak

0|0
    0|0
    • Seviyordum cok. İlk sevdigim insan. Birakamiyorum yapamiyorum. Uzulecegini dusundugum icin zor geliyor. Bir yanim birak diyor bir yanim sabret

• Boşver gitsin

Yükleniyor...