Aşık olduğunuz insanın zamanla değişimine ilişkin?

Sevdiğiniz bir insanda olabilecek bir değişikliği aklınıza getirseniz veya değişim içinde ise ne düşünürsünüz?

• Sonsuza dek değişmeden aynı kalsın.
    A seç
  • Kendisi bilir. Nasıl kendisini değiştirmek istiyorsa o şekilde gitsin.
    B seç
  • Karakteristik yapısı, bana olan sevgisi ve dürüstlüğü devam ettiği sürece, tarz değişikliği önemli değil.
    C seç
  • Kendisini geliştirmesi çok güzel. Ama bu değişikliği ilişkimize zarar veriyorsa...
    D seç
  • Tanıyamacağım derecede değişmemeli. Eğer tanıyamacağım derecede değişirse, beni kaybeder.
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim insanları tanıdıkça bana itici gelirler.Çünkü hep hızlı ilişkiler yaşanıyor.Bence ağırdan alınmalı iyi tanınmalı.O ne ya öylee sağdan soldan azar azar sık sık gibi. Kimseyi çok sevemiyorum.Sadece bir kere sevmiştim oda yaşandı ve bitti.O beni istemiyor bende onu istemiyorum.Ben onu istemiyorum çünkü o beni istemediği için...O bana bakıyor geçerken bende ona.Çünkü o baktığı için.O beni sevmeli bende onu sevmeliyim.Hem onu tanıyorum.Biraz oyun olmalı yani biraz heyecan.o değişti diyorum çünkü o beni sevmiyor.Masum halide yok.Öyle çapulcu gibi sağda solda ayağındaki topu duvara vuruyor bunu gol sayıyor.Bırak abi ya gerçek aşk zor bulunur. Oh be rahatladım :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• değişmesin yaa:S tırtıldı kelebek oldu hesabı sarmadı beni ki:(

0|2
    0|0
  • muhabbetimiz herşey gayet güzeldi..çocuk bigün bi geldi saç tıraşı olmuşş :D kulakları firarii :D görsel etkileşimim daha yüksek olduğu için ani yapılan fiziksel değişimlere karşıyım ben :D

0|1
    0|0
    • Fiziksel olsunda karakteristik açıdan ilişkinize ve size zarar verecek bir durum olmasın en azından :)))

• kastettiğini anladım :D haklısın bi derece ama gözünün görmeye alıştığı adam bi anda sırf kulak olup geliyor :D bu zaten bi sarsıntıdır bence ilişkide :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Karakteristik yapısı, bana olan sevgisi ve dürüstlüğü devam ettiği sürece, tarz değişikliği önemli değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• takıldığı arkadaş çevresine uyum sağlamak için değişiyor genelde bu da ilişkiyi yıpratıyor.

0|1
    0|0
    • Gerçekler acıdır. Örneğin üniversite hayatına senden sonra başlayacak bir kız düşün. Ortama ayak uyduracam çabası ile mutasyona uğruyor. Ama bir takım değerleride kaybediyor.

• arkadaştan kastım üniversiteydi zaten

• bir mila jovovic olamıycaksa değişmesinin alemi yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...