Hayata bakışınızı derinden etkileyen bir aşk yaşadınız mı ?

Yaşam kültürünüzü

hayata bakışınızı

derinden etkileyen bir aşk yaşadınız mı ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• yaşadım yaklaşık 1,5 sene kadar. Hayata bakışım cok değişti, farklı yönlerden bakabilmeyi ögrendim.. acı bir aşktı ama tecrübe oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayata bakışı aşk değiştirmiyorki sadece. Aşk acısının yanında ölüm ,hastalık da değiştirebiliyor bizi

0|1
    0|0
    • evet haklısınız

ben sadece aşk ile ilgili sordum.

Sevdiklerini kaybedenlere Allah sabırlar versin.

• Hayir yasamadim , bu zamanda ask yalan . Seviyorum , asigim deyip neler oluyor . Ask anlasabilemektir iyi ve kotu gununde sana destek olan , seni anlayabilendir . Ask o zmn asktir .

0|0
    0|0
  • evet bir kere gerçekten aşık olmuştum ve 2 yıl boyunca sevmiştim onu ve mutluydum da ama sonra gerçekten çok değiştim ve olgunlaştım da artık bambaşka biri oldum galiba

0|1
    0|0
  • Evet ve artık erkeklerden soğudum.

1|1
    0|0
  • aşk denen olgu hayvani duygıularına kılıf uydurmuş öküzlerin ortaya attığı bir saçmalıkk nokta.

0|0
    0|1
  • etkılı bır ask yasamadım aşk ıstıyorum :(

0|1
    0|0
  • yasadım, erkeklere bakıs acımı tamamen degistirdi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşam kültürümün etkileneceğini sanmıyorm fakat hayata bakışımı etkileyecen yaşadım...İyi ki de yaşadım.Çok şey öğrendim sayesinde...

0|0
    0|0
  • 1 aylıktı ama uzun yıllarımı aldı artık hayata cok farklı bakıorum belkı benı kullandı ve gitti ama bana giderken cok sey ogrettı umarım cok mutlu olur... :))) hakkını odıyemem...:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...