Saçmaladım hem de çok

Face de konuşmaya başladık. Konuşna telefonda devam etti sonra buluştuk. kendisi benim uzaktan akrabam.birbirimize gördük ama tam ahtırlamıyoruz fala işte.

Dün buluştuk yemek felan yedik eve bıraktı. normalde sabahları yazardı. bu sabah yazmadı. gecede yazmadı. buluşmadan sonra bir tuhafdi. iyi hoş sohbet ettikm geçmişimz hakkında konuştuk. sonra aile iş felan.

sabah günaydın yazdım. oda günaydın yazdım yan soğuktu insan nasılsın felan yazar normaldede ilk o yazardı

bende sinirlendim dedim ki beni yanlış anlama bana bu kadar soğuk davrancak birşey yapmadım veya istemedim. sadece arkadaş olmak istedum. kendimi hiç birşey için mecbur hissetme yazdım. oda bunun üzerine çok işlerim vardı sn canını sıkma sende beni yanlış anlama yazdı bende peki tamam yazdım.

kendimi tuhaf hissettim sonuçta hoşlandım ama işte. iyice saçmaladım. bu işin içinden nasıl çıkarım. igimi nasıl fark ettiririm veya onun bana ilgisini. bilmiyorum napçam karman cürman oldu resmen.

oda bunun üstüne. yok çok.işlerim vardı sen canineni yanlış

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sen niye sadece günaydın yazıyorsun da o da sana günaydın nasılsın diye yazmak zorunda.Sen sıcak ol.

1|0
    0|0
    • iste sacmaladim .. napabilirim arkadasca dusunuyorum dedim ama tam tersi. simdi diyemem ben senden hoslandim..kucuk duserim..

• tuhaf zaten sonradan nasilsin arkadasim yazmasi falan. zaten ilgilenmyorum. belki pisman oldu ondan öyle yazdi ama benim icin �nemi yok. yalvarirsa o ayri birsey

• hocam günaysin mesaji yazdi "günaysin arkadasim" napalim hocam :-

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...