Bazı güzel kızların neden hiç sevgilisi olmuyor?

Benim annemin bir arkadaşının kızı üniversite mezunu.Kız çok güzel,hoş.Ben sevgilisi var filan sanmıştım.Ama annem annesiyle konuşurken hiç sevgilisi olmadığını söylemiş.Annesiyle arası iyiymiş,yani sevgili olaylarını filan saklamazmış.Suana kadar hiç teklif eden olmamış.Kızda şaşırıyormuş neden teklif etmiyorlar diyeEvlenmek istiyormuş ama kimse yokmuş.Kız soğuk kibirli biride değil.Ben çok şaşırdım.Çünkü gerçekten güzel biri.Kader kısmet mi bu işler?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şu arkadaşın numarasını bi alabilirmiyiz lütfen. Valla bak. Bişey yapmıyacağım. Meraktan. :)

1|0
    0|0
    • veriyorum 054665gtdh :p

• link atamıyorumki:)

• Hayırlısı olsun ne diyim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• çok güzelse belki millet yaklaşmaya çekiniodur :)

0|0
    0|0
  • yanlarında tipsiz kişileri sevgili diye eş diye traşıyanlara uyuz oluyorum böylelerini taşıyacaklarsa yalnız kalsınlar daha iyi benim gururm inniyor ya o kız ona nasıl bakar diye

0|0
    1|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: sevgilisi olduğunu düşündükleri için kimse yanaşmamışdır. " sevgilisi vardır, zaten kabul da etmez" gibi.

1|0
    0|0
  • Evet her şey kader. Kaderinde varsa eninde-sonunda olacak. Erkekler bazı kızlara cesaret edemezler çok güzel oldukları için. Kesin sevgilisi vardır ya da kabul etmez diye düşünmüşler olabilir.

0|0
    0|0
  • Şöyle Örnek Vereyim Adriana Lima Evlenene Kadar Bakireymiş,Kendini Evlenceği Erkeğe Saklamak istemiş,Belki O Dediğin Çok Güzel Kızlarda Evlencekleri Erkeklerin Ellerini Tutmak İstiyorlar ?...

0|0
    0|0
    • Teklif eden olmamıs ki kıza

• Sadece Başlıga Bakarak Yorum Attım Özür, Çok Güzel Oldugu İçin Herkes Sevgilisi Vardır Diye Düşünüyordur,Bide Çok Güzel Kızlara Yanaşmak Öle Çok Kolay Değil...

• İşte cok yakısıklı erkeklerinde yok örn ; ben .)))

Çok güzel ve yakısıklı erkeklere vardır diye kımse yaklasmaz . Cesaret edemezler.

0|0
    0|0
  • Bazı Yakışıklı filinta gibi delikanlılarında sevgilisi olmuyor mesela :))

0|0
    0|0
  • hen kader hemde kişiye özgü

0|0
    0|0
  • denk gelmemiştir

güzel bir kızın boş kalması dilini dirseğine değdirmek kadar zor

0|0
    0|0
  • Kızın telefonunu versene bana ariyip evlenme teklif edeyim muşa gelin gelir :))

0|0
    0|0
  • benimde olmadı nasip kısmet olgularıda var arkadaşım ama kötü birşey buda ruhsal sıkıntılar başlıyo bi noktadan sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hersey kader kismet . Onun da olur bir gun ne demisler "her trenin bir yolcusu vardir". Bazilari erken evleniyor diye diger kizlarin da erken evlenmesi gerekmiyor . Gonlune gore birisi varsa, kafasina uyuyorsa evlenir. Ha yasim ilerle diye evlilige acele edenlerin sonunu goruyoruz uzuntuden baska bir sey degil . Gec olsun ama saglam duzgun birisi olsun , sonucta bir omur gecireceksin o kisiyle .

1|0
    0|0
  • İstemediğinden olabilir mi?

0|0
    1|0
    • Soruyu bir daha okusaydın keske.Hiç teklif eden olmamıs kıza.Kızda sasırıyormus.İstiyormus yani ama olmamıs

• internetten bulsun

• güzellik ayrı sey cekicilik ayrı sey belki cekici gelmiyordur erkeklere:S

0|0
    0|0
  • insanın bahtı güzel olsun yemişim dış güzelliği.

0|0
    0|0
  • Havalıdır

0|0
    0|0
  • Belki erkekler yaklaşmasını bilmiyordur, utangaçtır?

0|0
    0|0
Yükleniyor...