Sevgilinizin facebook adresine ulaştınız ve sonra..

facebookta 50 arkadaşı bile olmayan zavallı hakkında ne düşünürsünüz? benim 600 civarı arkadaşım var hepside tanıdığm insanlar. tanımadığım adamı eklemem. ama 50 arkadaşı bile olmayan birisi için ne düşünürsünüz merak ediyorum?

mesele sevgilinizin adresini buldunuz erkekler facebookta kaç arkadaşı olmasını görmek istersiniz?

Güncellemeler:
ya az arkadaşı olanlar neden kükredi anlıyamadım? eleştiriye acık olun lütfen
herkesin 50 arkadaşı var galiba

0|0
19|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kıçı kırık bir sosyal paylaşım sitesindeki arkadaş sayısıyla kişi hakkında birşey düşünemem.Kaldı ki şahsen ben sevgilimin arkadaş sayısının olabildiğince az olmasını isterim, çevresi sanal ortamda dahi geniş tipler her zaman tehlikeli olur, özellikle senin çevrende erkekler fazlaysa hepsi iyi niyetli düşünmeyebilir.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kız hem kaşar hemde az arkadaşı olanları azarlıyo :D motora bak ya 600 üde arkadaşıymış tabi bende başbakanın oğluyum

5|2
    1|0
    • çok arkadaşı olan neden kaşar oluyor sen önce onu söyle. ben cok sevilen cevresi genis birisi olamazmıyım

• Sen kimsinde 600 kişilik çevren oluyo bize maval okuyosun ünlü bir ismin bile bu kadar arkadaşı olamaz seni ekleyenlerin abaza erkekler olduğuna kalıbımı basarım . Hı sevilme konusana gelince kendini beğenmiş dünyanın 8. harikası sanan züppeleri toplum malesef çok sevmiyor üstte öyle biri olduğunu da sorduğun soru ve yaptığın yorumlar açıklıyor!

• yaş kaç senin yaa :D

1|1
    1|0
  • cool story kezzy

3|2
    1|0
  • Facebooklamı uğraşıyorsunuz hala, asıl zavallı sensin

4|1
    1|0
  • cool stroy kezbo

3|2
    1|1
  • 600 arkadasin var diye "zavalli" kategorisinden ciktin sanirim. 600 arkadasinin icinden kac tane dost ya da kac tane iyi insan cikarabilirsin. Bende su an 291 insan ekli ve hepsini taniyorum. Beklemede olan 55 arkadaslik istegi, engelledigim 40-45 kadar insan var. Benim tanidigim insanlari degil de sevdigim insanlari ekliyorum. Amcalarimdan 2 tanesi ve bir cok kuzenim/akrabam engelliler bende. Kimse hayatim hakkinda bilgi sahibi olmak zorunda degil.

0|0
    0|0
    • 600 tane arkadasin var. Popon dara dussun kac kisi gelecek bakalim :) ben bir soru sorayim sana. Bu kadar basit bir soruyu bile gizli kullanici olarak sormak zavallilik degil midir?

• eleştiriye açık olayım belliki 5 arkadası olan o cocuk sosyal bir insanki internette falan sacma sapan ugrasmıyor 600 arkadası olan sen ise asosyal olmussun farkında degilsin kendini sosyal sanıyorsun yanı diyecegim oki 50 arkadası olan cocuk yaşamaktan senden daha cok zevk alıyor sen ise pc basında arkadaslarını sayarak lwl atlamaya calısıyorsun...

0|0
    0|0
  • Nasıl bi gerizekalılıkdır bu facebook arkadaş sayısına göre kişilik testi yapmaya çalışıyorsunuz hiçmi zekanız kalmadı sırf facebook'a fotoğraf koymak için eğlenen saflardanmısınız...

1|0
    1|0
  • 1 yıldır söylüyoruz artık kulak verin şu lafa!

Alın bunu burdan.

2|0
    1|0
  • Zavallısın sen :)) Bunu kabul et :)

1|1
    1|0
  • yada senin bilmedğin baska bir hesabı vardır

1|0
    0|0
    • Benim cevabımda soran arkadaşla tartışmayın lütfen..600 arkadaşım var diye hava atan bir insanın sorusuna dönüp dolaşıp gelmek istemiyorum ;)

• hahah iyi halt ettin:))

• ya dalga gecme ltfn basımı döndürme

• Belki çok ilgilenmiyo veya diğer erkekler gibi güzel gördüğü kızı eklemi veya sadece gerekli kişileri ekliyo sana soruyorum 600 arkadaşım var diyosun ve hepsinide tanıdığın insanlarmış kızım kimi kandırıyosun sen ya 600 tane arkadaşın var o 600 kişinin en fazla 50 siyle konuşursun 15 i samimi olsa ee 50 arkadaş yetmiyomu valla senin gibi kızla çıkan o çocuğa yazık iki beğeni alınca havanız popiniz mi artıyo bide utanmadan soru sormuş

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
    • sıktı artık yeni bir link bul sen bence. baydı artık taklit oluyor

• benim 40 tane ama hepsi ARKADAŞIM .

2|0
    0|0
    • benimde 600 ama hepsi arkadaşım.. arada fark var

• Soran arkadaş motor olduğun belli daha ne kıvranıp duruyosun 600 tane arakdaşın var ve hepsini tanıyosun dışarıda selam verenin yoktur be senin salak asıl sana yazık

• ya bak farklı yerlerden yazıp durma bulana kadar canım cıkıyor

• fake hesabını bulmuşsun sevgilinin başka hatun düşürme merakı var

0|0
    0|0
  • 51 olmayacağını bilmek rahatlatıyor insanı

0|0
    0|0
  • 600 arkadaşı vrsa !yine mi kaşara denk geldim derim!

2|1
    0|0
  • hemen ayrılırım

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 19

• internette tanışırsınız selam a.s -nerden- yaş kaç

hopppp tanıdığım insan can arkadaşım olurr bence sende de durum bu

600=50 aileden 50 okuldan

40 mahalleden çocukluk arkadaşı zart zurt

40 iş arkadaşı

180

(arkadaşımın arkadaşları olayıda tanıdığım oluyosa 20-30 da onlar olsun)

kalan 300-400 kişi kesin nettendir

600 de dur fazla hış iyi değildir..

seninle evlenmek isteyen erkeğin aklından zoru olmalı (tabi varsa)yazık:(

3|1
    2|0
  • çok komik bi düşünce facedeki arkadaş sayısına göre mi seviye belirliyosun?

3|1
    0|0
  • facebokumuz yok ne diyon sen allasen

0|0
    0|0
  • 600 kişiyle nerede tanıştın kezzy? Askeriye falan mı?

0|1
    1|0
  • Benim 1500 arkadaşım var ;););) seni geçtim canımsSsS ;););)

1|0
    0|1
  • Hayatını feysbukla sınırlandırman çok acı

0|0
    0|0
  • Komik olma. Sen o 600 kişiden kaç tanesine sorgusuz sualsiz sırtını dönebilirsin? Sevgilinse hemen ayrıl kurtulsun senden.İnsanları facebook a endekslemişsin yazık.

0|0
    0|0
  • Bir kere zavallı demen çok ayıp. Ama az arkadaşı olan da bende bir güvensizlik yaratıyor. Belki yeni almıştır hesabı yeni yeni ekliyordur arkadaşlarını ? Bu ihtimal olamaz mı ?

0|0
    0|0
    • nasıl bir güvensizlik yaratıyor?

• Erkek arkadaşıını tanımıyorum yorum yapamam ama bazen denk geliyor ekliyorlar 20 arkadaşı olan insanlar hepsi kız açık saçık kızlar hani ormal arkadaş denicek kızlar değil. Yedek olarak böyle alan dengesizler var. Ama tabi erkek arkadaşın sende ekliyse arkadaşları normal arkadaş ise bence sevinmelisin. Bir sürü kızı ekleyip kıskançlık sorunu yapacağına

• ne zavallısı adam belki en yakınlarını ekliyodur sadece

o zamanda zavallı ve sahte olan sen oluyosun..

1|0
    0|0
  • 600 arkadaşım olup 1 elin parmağını geçmeyecek kadar dostum olacağına, 50 arkadaşım olur 50siyle de görüşürüm.

0|0
    0|0
  • acı ama gerçek asıl zavallı sensin

0|0
    0|0
  • 50 arkadaşı olanı taktir ettim demek ki adam seçici..600 lük bayan gizli; sorularınız gibi arkadaş konusunda da seçici olmadığınız aşikar..

0|0
    0|0
  • Yeni almistir hesabini derim.

0|0
    0|0
    • eskiyse

• yada başka bir hesabı vardır

• bende onu demek istedim zaten, ek hesap yani

• facebookum yok. insanlar ne anliyor onu da anlamis degilim.

0|1
    1|0
  • 500 arkadaşı olsa aşık mı olucaksın şimdi ? 1000 olursa evlenirsin de sen :D

0|0
    0|0
    • sen ne yaparsın 15 20 arkadaşı olanla hadi diyelim 30 olsun bari

• Facebook kullanmadığını düşünürüm. Facebook bi yaşam değil çıkar şu gözlükleri.

• bizim var da neye yarıyor.

0|0
    0|0
  • Gerçekten değer verdiklerini ekliyor ve çevresi çok geniş değilmiş derim ;)

0|0
    0|0
    • bende cok genis degilmis derim.

• kime katıldın enjoycm :p

• kızmada bende karıştırdım . benle fazla uğraşmazsan iyi olur . prenses benden neler çekiyor bi bilsen . siteyi bilmiyorum ya gıcık oldu bana

• neyi eleştirdiğinin farkında olmayan kişilerin eleştirilerine tahammülüm yok sayın gizli. bu mantıkla, feysbuk hesabım olmadığı için beni yüzyılın eziği falan ilan etmeye kalkarsan ağır konuşurum, haberin ola.

0|0
    0|1
  • ya kusura bakamda orta okuldan sadece okulda olan cocuğu tanımıs mı oluyorsun.. aa su cocuk karsı sınıftaydı ay ekliyeym.. su kız sunun sevgilisi ekleyeym.. brak allah askına millete reklam yapmak için bu yüzlerce arkadslar...işte yakınlarla muhabbet edelm tanıdık tanımadıkta bizi okusun izlesin.. bnce bırakma o cocuğu netle ilgilnmeyen adam adamdır. rekllemle markayla işi yoksa bas nikahı:)

0|0
    1|0
    • az arkadaşı olan ilgilenmiyormu. ilgilenmiyorsa orda ne işi var hic acmasın

• neden kapadın

• yadım ya ortam bozuldu önüne gelenin birsürü fake hesabı var 4 yasındaki cocuğn bile hesabı var... ne gerek var kullnmaya bana bir fayda sağlamıyo aksine zararı var

Yükleniyor...