Çok utanıyorum ya...

geçmişte yaptığınız bişey için sonradan utanma duygusu hissettinizmi?

rezil olduğunuz o insanların yüzüne nasıl baktınız?

mesela hatırlıyorum geçen sene dersanede sıra arkadaşıml birlikte aynı gün saçlarımız yapılı gitmiştik suan çok rezalet bi durum olduğunu düşünüyorum ve dersane arkdaşlarımın yanında çok utanıyorum...

sizler ne yaptınız böyle olaylarda

nasıl başa çıktınız

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Saçlarınız yapılı dershaneye mi gittiniz.. Puhahahaaahahaaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence utanılacak bi durum değil. ayrıca kimse bunu hatırlamaz.

0|0
    0|0
  • Lise hayatımın hepsinden şuan düşündükçe utanıyorum ne diyosun sen! Bak efkarlandım hatırlayınca :(

0|0
    0|0
  • psikoloğa gitmeyi dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senınkı tamamen bır tesadufmus bunda abartılacak bısey yok kı . Nerden bilcektin arkadasinin basi o gun yapili gelcegini dershaneye :)

0|0
    0|0
    • beraber gitmiştik kuaföre

• hmm ayni yere gittiniz sanirim :( kotu bir tesaduf olmus . Neyse kafana takma bence ufak birsey arkadasindan ozur dileyip konuyu kapatabilirsiniz ...

• Böyle durumlar bence herkesin başına gelir. Ve büyük ihtimalle senin utandığın şeyleri çoğu arkadaşın hatırlamıyordur bile. Kendini üzmene değmez.

0|0
    0|0
    • SOLMAZ beni unuttunmu iki kişilik sinema sormustun hatırlamadınmı

• birkeresinde topuklu ayakkabı giyerek çıktığım gün zor yürüyodum bide ayakkabı bolmu tam oturmuyo çarşı ortasında yürüyodum tam tramvay raylarına arasına bi takıll ayakkabım çıksınmı herkes bana bakıyo çarşı ortasında neyse toparladım kendimi yine gidiyodum yine girdi tramvay raylarının arasına :DD:D:D:D:D:D:D adam geldi yanıma kolumdan tutuo bişeyin varmı yardım ediyim flan adamda banba asılıyo elimden tutcaak :S:D:Ddd allahtan çantama yedek ayakkabı koyduydum alışveriş merkezine gidip lavobada değiştirdim komediydi ya ne rezil oldum be :DDDDd

0|0
    0|0
Yükleniyor...