Bir dövüş sanatına başlamak istiyorum, hangisine başlamalıyım?

Evet arkadaşlar kendimi geliştirmek istiyorum, savunmak ve olağan bir durumda kavgada karşımdakine karşı bir adım önce başlamak istiyorum. Bugüne kadar lise ortaokul falan hepimiz kavga etmişizdir ama ben herşeyden önce kendime güvenimin de artmasını istiyorum. Fikirleriniz nelerdir?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Tayland boksu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kick boks'a git o zaman.
    Nereye vurulacağını, nasıl vurulacağını gösteriyolar.
    Hee dövüş sanatı öğrenince kavgada özgüven sahibi olmuyorsn.

0|0
    0|0
  • Kick box iyidir.

0|0
    0|0
  • kickbox derim savunma sporlarına gitme saldırı sporlarına git bence ben tekvandoya falan gittim sıkıldım salak salak hareketler kickbox geçtim çok güzel spor

0|0
    0|0
    • Hacı peki, ben istemiyorum beni dövüştürmesin maçlara koymasın hemen antreman yapmak istiyorum hep çalışmak 0 dan başlıcam çünkü nasıl oluyo prosedürü

• Hacı peki kac senede kötünün iyisi bir seviyeye gelebilirim yoksa bu bana mı bağlı bide vücut geliştirme de yapmam gerekiyomu yanında yoksa orda mı yapılıyo

• kardeşim 1 yılda baya mesafe alırsın tabi bu senin yeteneğine kalmış kilo sorunu varso önce kilo verdirirler ama kilo sorunu yoksa başlarsın egitime vücut gelişecek zaten bol bol denge ve ağırlık çalıştıracaklar evede zaten ağırlık aletleri alırsın ayriyeten vücut geliştirmeye gitmene gerek yok

• Muay Thai kendini korumanda yardımcı olucaktır. Öz güvenini arttırmak içinde Fıtness yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • yımrıh atmacaaaa :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...