Bir erkek sizin yanınıza gelip sizden hoşlandığını, arkadaş olmak istediğini söylese tepkiniz ne olurdu?

Sorum kızlara onların ilgilendiren bir soru

bi erkek sizin yanınıza gelip sizden hoşlandığını arkadaş olmak istediğini söylese tepkiniz ne olurdu. Benim kaybettiğim kısım burası hep ters cevap yerim diyerek bu yaşıma kadar bi kıza gidip senden hoşlanıyorum diyemedim

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• cesur ol, neden hic demedin ? Bir , iki ters cevab alirsin, ücüncüsü seni terslemez? böylece kismetini kapatiyorsun.

0|0
    0|0
    • demedimden ziyade diyemedim cesaretimi toplayamadım

• :) önemsz

Kızlar Ne Diyor 9

• Önce bi sohbeti kurman lazım,hemen senden hoşlanıyorum deme.Bir süre konuşun ama arkadaşmış gibi değil,hafiften kıza ilgin olduğunu belli et.Daha sonra başbaşa görüşmeye filan başlarsınız,doğru zaman olduğunu hissettiğinde söylersin hoşlandığını ve bunu yüzyüze söylersen çok daha etkileyici olur bence.Ha direk damdan düşer gibi ''selam,ben senden hoşlanıyorum.'' dersen terslemesi gayet doğal.

0|0
    0|0
    • işte sohbeti kurma anındaki sarf edilecek kelimeler önemli

• Ohoo öyle dışarıda ilk kez gördüğü kızla sohbet kurmaya çalışırsa işi zor zaten.Tabii ki büyük çoğunluk sohbet kurulmasına izin vermez.Benim yazdığım çevreden biri için geçerli.Öyle hiç bilip etmediği birine bu baya zor.

• kızı tek yakaladığımda konuşamıyorum ki masasına gidip konusuyum ki o hiç olacak şey degil resmen ben kaşınıyorum gel beni kaşı demek

• ya bence yanına gidip konuşulmalı kız seni farketmeli cesaretinden etkilenmeli :/ sonra face ni bulup ordan konuşuyolar genelde çok itiici oluyor

0|0
    0|0
  • Tanış önce.Arkadaş olabilir miyiz yada çıkabilir miyiz soruları çok saçma.Merhaba ben x adınızı öğrenebilir miyim bu kadar.

0|0
    0|0
  • şahsen ben terslemem kabul etmeyecek olsam bile :) ama bence cesaretini topla ve git konuş derim ;)

0|0
    0|0
  • Tanımadığım bir insan bu halde yaklaşsa bana hadir ordan be git işine derim yani.

0|0
    0|0
  • tanımadığım bırı gelıp dırek sorsa ne kadar duzgun olsada reddederım ılk once arkadas ol senı tanısın sonra açıl.

0|0
    0|0
    • ne diyim pardon benimle aradas olurmusun mu :) yine aynısı ters tepki verirler bence sana sorsalar böyle ne cevap verirdin

• yok yanı arastır faceden ekle selam falan fılan nrmalden arkadas ol bu kadar zor deqıl

• demekkı sorma tarzında bır bozuıkluk var veya her onune gelene senden hoslanıyorum dıyosundur.

0|0
    0|0
    • hayatımda kimseye senden hoşlanıyorum demedim :) onu diyorum işte hoşlandıgım kızlar oldu ama yanına gidip ismini sorma cesaretini gösteremedim

• E banane derim. Bunun da usulü var. Ne o öyle. Önce tanışsın muhabbeti kursun sonra söylesin.

0|0
    0|0
    • arkadas olup söyleyincede noluyoz önceden arkadastın şimdi ne ayaklarına yatıyon diyen kızlarda cok

• Herkes demez onu. Senin muhabbetinden hoşlandıysa kabulde eder. Ama arkadaş olarak görüyorsa yapacak bişey yok.

• Dis gorunusuyuzundendir maske tak

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• o birazda kıza bağlı hoşlanıyosa oda evt der

0|0
    0|0
  • kizlar sert erkeklerden hoslanir tut sacindan ya benim oluceksin ya topragin uleen de bak nasil asik oluyor

0|0
    1|0
  • dırek senden hoslanıyorum dersen halıyle tersoyu yersin (=

0|0
    0|0
Yükleniyor...