Erkekler kız arkadaşlarının giyimine neden karışır?

Gördüğüm kadarıyla, erkekler kız arkadaşlarının dekolte giyinmesini, şort, mini etek giymesini istemiyor neden?

Ben eski sevgilime öyle yapmadım, istediği gibi giyindi bir sorun çıkarmadım. Sadece bir kere üniversite şenliğinde terledi üstünü çıkardı o zaman uyarmıştım başka olay yok.

Not: sen ne biçim erkeksin, i*ne cart curt gibi yorumlar sorun değil, gizlide açık gerçek ne öğrenmek istiyorum sadece

• Kişi kendinden bilir işi (Ben başka kızlara bakıyorsam, başka erkeklerde benim kız arkadaşıma bakar kısacası)
    50% (6)38% (3)45% (9)Oy Ver
  • Çok sevdiği için sevgilisinin vücudunu kimse ile paylaşmak istemiyor.
    50% (6)62% (5)55% (11)Oy Ver
  • Kızlarda bizimkine karıştığı için
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• hanımefendi bir kız zaten nasıl giyinmesi gerektiğini bilir. erkek arkadaşı ya da bir başkasının müdahelesine gerek yok. bence karışılacak söylenilecek durum yaratıyorsa kızda problem vardır. erkek ne kadar eğitimli ve elit olursa olsun fıtratlar değişiyor mu? hayır. güzel bir kadın gördüklerinde bakarlar ve bu bakış pek masumca olmaz...bu tip şeylere malzeme olmak kişilik ve karakter sahibi bir kadına yakışmaz.

2|1
    0|1
    • genel anlamda teşhirci olmayan bir giyimden hal ve hareketlerden bahsediyorum. tesettür zaten kelime olarak "örtünmek" anlamına geldiği için aslında aynı şey oluyor. gerçek manada dini anlamdaki de olabilir tabii. o şekilde giyinene de saygım var.neticede amaç aynı...

• ama sizin pek saygınız yok hatta alerjiniz var gibi geldi bana...

Kızlar Ne Diyor 14

• benim görüntümü bile başkalarıyla paylaşan bir erkek beni iyi hissettirmiyor...uyarı veya sahipmiş gibi değilde dikkatli olmamı söylemesi çok hoşuma gider...

3|2
    0|0
    • aynen benimde..Hoş aykırı biri değilim:))

• gönül bu arada "ota da b.oka'da" konuyor malesef.. =/

• haklısın :))

• mini eteğime dekolteme karışsın arkadaş!

1|1
    0|0
  • Kendi her ne kadar baskıcı olmak istemesede hemcinslerinin bu konuda ne kadar duyarsız ve abaza olduğunu bilir içgüdüsel olarakta hatununu korumak ister...

1|2
    0|0
  • yeterince sevmediğini düşünüyorum sevgili arkadaşım :) gerçekten sevdiğinde inan bu böyle olmaz. Başbaşayken pekala giyinsin ama dışarıda ortamda hiç uygun değil. Bir erkek olarak başkalarının sevgilinin göğüslerine yada kalçalarına bakması seni rahatsız etmeli, yoksa sıkıntı var demektir :)

0|1
    0|0
  • Senin bakış açına sahip insanlara daha denk gelmedim.Gelmekte istemiyorum..

2|1
    1|2
  • erkek kendi beynine görüşüne göre yorumluyor olayı da ondan. sen başka kadınlara o gözle bakmayacağından kız arkadaşını kasmıyorsun. ama bazı aç abazalar kendileri gibi gördüğünden herkesi karılarını kızlarını sıkıyorlar. ama kendileri de bakmaktan geri kalmıyorlar . olay bu.

0|0
    0|0
  • B sıkkı:D

0|0
    0|0
  • ama yok öyle ya ben bir kız olarak söylüyorum hoşuma gitmezdi bu. bence biraz kıskanmalısın onun fiziğini güzelliğini herkesten sakındığını göstermelisin belki onunda hoşuna gider hem :)

0|0
    0|0
    • Ben uzun süreli sevmiyorum en fazla bir haftalık :)

zaten ayrıldık zamanında

• oo boşver ne uğraşcaksın giyimiyle o zaman :)

• Sahiplenmek istiyor. Saçma bence de. Herkes istediğini giysin. Hiç bi kızın aa boxerın gözüküyor kapat çabuk şunu dediğini duymadım. :|

1|0
    0|1
  • Kişi kendinden bilir işi (Ben başka kızlara bakıyorsam, başka erkeklerde benim kız arkadaşıma bakar kısacası)

0|0
    0|0
  • Her erkek yapmıyo sende onlardansın demek ki benim sevgilimde karışmaz hiç yani çoook abartırsam uyarır

0|0
    0|0
  • Kariamaya ne gerek var canim.giser dolabilini bi yeniden duzenleriz uygunsauz birsey bulamaz bidaha

0|0
    0|0
  • B sectamam

0|0
    0|0
  • Abazan dolu disa diye

0|0
    0|0
    • bu sefer normal cevap vermişsin, performans düşüklüğü var =)

• kendimi de anlamıyorum, hem müslümanım diyorum yapılacakları yapıyorum; ama günahlarada giriyorum(tabi büyük günahlar hariç)

insanı anlamak gerçekten zor =)

Erkekler Ne Diyor 14

• Senin gibi erkekler, sevgililerinin giyimini serbest bıraktığı için siz ikiniz yolda yürüdükten sonra arkanızda dönen diyalogların farkında olmuyorsunuz..

Bu çocuk bu kızı nasıl si...

Kız bildiğin or...

Kız buna ver..iyorsa adam değilim.

Oy kıza bak tarzı muhabbetler dönüyor ama tabi sanırım sen çok iyi niyetli bir arkadaşımız olduğundan bu dönen diyaloglardan habersizsin.

Eğer ki sevgilin sana karışıyorsa, seni kıskanıyorsa sende onu kıskanmalı ve paylaşmamalısın.Evet belki onlar bakmaklarıyla yetinir ama kimisi bakmakla dahi yetinmez, daha da ilerilere gidebilir.

Türkiye burası.

2|2
    0|0
    • haklısın dostum; ama umurumda olmuyor sokaktaki varoşların düşünceleri o yüzden benim için sorun yok=)

• adam haklı diyoruz

• erkek doğası varoş/varoş olmayan diye ayrılıyor mu...

• sevgilim terledi diye üstünü çıkarıyorsa linç ederim..minicik etekle yanıma gelirse evine yollar giderim.sınırlarım net

5|1
    0|0
  • hocam zaten sen o kıza sevgilim diyerek ona güvendiğini göstermişsin. ona karışmayarak en doğrusunu yapmışsın ki zaten seni rahatsız edici tarzda giyinseydi rahat etmezdi için. hem ona karışman demek sorun demek, çünkü o da sıkılırdı bu durumdan ve kavgalar olurdu. sen böyle devam et. he neden karışırlar konusu ise, erkeklerin birçoğunda p.çlik vardır ve bu konularda karışma olayı tamamen koruma amaçlıdır. bende yaptım aynı yanlışı çok karıştım ve şuanda katlanıyorum sonucuna. sen ona güveniyorsan bence sorgulama çok böyle devam et mutluluğun bozulmasın.

0|0
    0|0
  • Zaten hanımefendi bir kız giyinmesini bilir. Benim sevgilim asla dekolte ve mini etek giymez. Dar pantolonda giymiyor. Uyarıyorum zaten eğer giyerse istemediğim şeyler o da bunu gayet anlayışla karşılıyor. Hatta bir ara çok hoşuma gidiyor demişti böyle uyarman :)

0|0
    0|0
  • bi kız giyinirken sevgilisinide düşünürse zaten erkekte karışmaz...

karışırım çünkü katil olmamak için, kavga etmemek için..

2|0
    0|0
  • dostum sevgilin çok ilginçmiş..demek üstünü çıkardı ha? farklı :)))) erkeklerin kızların giyimine karışması da kıskançlıktandır..fazla dikkat çekmemesini istediği içindir..bence çok normal birşey..erkek arkadaşının fazla dikkat çektiğini düşünen kız da aynı tepkiyi verir bence..eşini kimseyle paylaşmak zorunda değilsin öyle değil mi?o da herkesin dikkatini çekmek zorunda değil..

0|0
    0|0
  • Ben bu saatten sonra bunlarla ugrasmam bana sacma gelir. Zaten sevgilim de nerede ne giyiliecegini bilir hic karismam. Karisan adamin kendine guveni yoktur. Her an baska bir erkege gidecek korkusu vardir. Helal olsun sana ve bana ki boyle korkumuz yok, kendimize guvenimiz var.

0|0
    0|0
    • Iyi sonunda benim gibi birisi çıktı :)

• kendi adıma soylym ben giyimime dikkat edrim ki zaten kız arkadaşımda yanımda şık olmalı yani giyinmesini bilmemli dikkat etmeli

0|0
    0|0
  • Kardeş ortalık malı mı bu pazara mı cıkaracaksın.

Ben baska kızlara bakmasam bile karışırım.

Sen bir daha sorgula bence sevip sevmediğini.Kıskançlık sonuçta sevgiden gelir.

0|0
    0|0
  • sacina fon cek dostum

2|0
    0|0
  • Yanımda bir karış etek kızla gezmem. Gezene i*ne demem..

(Dün 2 soru bugün 1 soruyla karşılaştığımdan yorumladım..)

0|0
    0|0
  • Bence AveB şıkları kafa kafaya gider.

0|0
    0|0
  • Takma kimseyi bildiin gibi yap

0|0
    0|0
  • abartmadığı sürece karışmam ama bi yere kadar ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...