Annemle falcıya gittik ve ben bunun nedenini merak ediyorum

Dün annemle falcıya gittik aslında annem fal baktıracaktı başladık ama kadın direk dedi ki sizin kızınız var mı annem evet dedi kadın da kızınız çok dikkatimi çekti ona yönelmemi istediler dedi ama biz hangi falcıya gidersek gidelim hep dikkatlerini çekiyorum ne gibi özelliğim olabilir sizce ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cincilere ve büyücülerin, söylediklerine, yaptıklarına inanmak, bazen doğru çıksa bile, Allah’tan başkasının her şeyi bildiğine ve her dilediğini yapacağına inanmak olup, küfürdür. Büyü öğrenmek de, öğretmek de haramdır. Müslümanları zarardan korumak için öğrenmek de haramdır. Hayırlı iş yapmak için de haram işlemek, büyü çözmek için büyü yapmak da caiz değildir. Büyü yaparken, küfre sebep olan bir şey yapmak küfürdür. Böyle olmazsa, büyük günahtır. Hadis-i şerifte (Büyü yapan ve yaptıran ve bunlara inanan bizden değildir) buyuruldu. (Bezzar)

Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani]

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• lezbiyen olmayan falcıları tercih edin

0|1
    0|0
    • Manyak mısın ciddi yorum yapın !

• Aynı soruyu hem gizli hem de açık olarak sorman gerçekten ilgmi çekti

2|0
    0|0

• Yaw mıllet uzayda yasamla ugrasıyor bunlar falcıya gıdıyor hem bılmıyor musun fal bakmakta baktırmakta cok gunahtır

0|0
    0|0
  • annenle ilgili sallicak bişey bulamıyolardır

1|1
    0|0
    • Ya sacmalama ciddi yorum yap biraz kadin biraz bekledi ilk tavanlara bakıyordu sonra dedi ki yanımdaki kisiye yonelmemi istedi cok dikkatimi cekti dedii.

• Şeytan girmiştir içine. Cin kaçmıştır. Şeytanla mı evlendin yoksa.. 2 cini kendine mi aşık ettin ne yaptın.. Yoksa bir gözün kulağın vs yok mu ? Bu arada ben niye böyle yazıyorum.. Falcıya inanılır mı bacım.

0|0
    0|0
  • Yıl olmuş 2012 hala falcıya gidenler var

0|1
    0|0
  • 3 harflilerin var

0|0
    0|0
    • Nası yani tam bi anlatır mısın merak ediyorum cidden

• çok fazla korku filmi izliyorum ve bu konulara baya bi ilgiliyim ondan olmus olabilr mi?

• hayır.sağlam bir büyücüye git

• Gizli Kullanıcı bacı: temiz değilsindir o zaman.

0|0
    0|0
  • bir gözün eksik olabilir kulağın yada burnun olmaya bilirr yada onlar dumanlı tirbe girmiş olabilir

0|0
    0|0
  • anormal bir tipin vardir belki

0|0
    0|0
  • ıcınde seytanı seyler olabılır

0|0
    0|0
    • belkide cunjku bu konuda herkesın cok dıkkatını cekıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...