Tuttuğunuzu koparır mısınız?

Hoşlandığınız biri var ve o sizinle ilgilenmiyor.sizde çok inatçı birisiniz ve onu elde etmek istiyorsunuz.bu durumda ne yaparsınız?pes edip kabuğunuza mı çekilirsiniz yoksa kanınızın son damlasına kadar savaşırmısınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnatçıyımdır evet. Eskiden çok çabalardım. Altından girer üstünden çıkar. Aylarca uğraşır (yıl olduğu bile oldu), ne yapar eder... sonunda... kızı bezdirirdiğimle kalırdım. Yine de olmazdı yani... :)

Sonra anladım ki kızların egolarının tatmin etmeye gerek yok. Kim ya onlar? Niye ısrar ediyorum ki? Benim hoşuna gittiğim kızlar da var. Niye benden hoşlanmayan, yada "hayır demeye takılmış" birinin peşinde hayatımı tüketeyim? Direk benden hoşlananlarla ilgilenirim daha iyi. Yada başkalarına bakarım. Naz yapanda yalnız kalsın, yada gitsin it kopukla dolaşsın. Beni hak etmiyor ki. Kıymet bilmeyene sende kıymet vermiyeceksin aga. Kendilerini birşey sanıyorlar sonra. Türk kızları gibi...

0|1
    0|0
    • haklısın be aga :) ne diyek :) mantıksızda sayılmazsın tabi ama merak ettiğim biz Türklerde vardır bu huy illa aklımızın takıldığı kişiyi elde etme çabası içine gireriz yani ne bilim gidipte bizi seven yada sevecek olanları görmeyiz yada göremeyiz.sorum aslında birazda bu tip hadiseleri barındırıyordu yani istediğim cevabı kafamda yüzde yüz alamamış olsamda düşünce tarzınla en yakın cevabın senin verdiğin hissindeyim. tebrikler ;)

• Yok oruç başuma vurmuş benim. Tamam tamam anladım. Vücutta şeker olmayınca farklı yerlere gitmiyor da...

• öff tamam ya sizinle tartışmaya girmem bir hataydı zaten tamam vazgeçiyorum ben banane banane oynamıyorum ben :(

Erkekler Ne Diyor 6

• ayyyyynennn öyle.

1|0
    0|0
  • Kopartacaksa tutturmam

1|0
    1|0
  • Başlığı okuyunca konuyu okumakdan korkdum

0|0
    1|0
  • en azından mücadele ederim...En güzel olanı çabalayarak elde ettiklerimdi...Bu arada Shrapova ya bayılıyorum tip olarak..Selamlar..

0|0
    0|0
    • kendiside teşekkürlerini iletiyor :)

• Hışşşt...sussssss..yok öyle bişer :)

• Hayır :( iradem az ve önyargılıyım

0|0
    0|0
    • iradeni yönetmek senin elinde değil mi?bunu yapamaz mısın sevdiğin insan olsa bile?

• tamam kulaklarım çınlar benim hemen zaten biri andığı zaman :)

• herkes için savaşmaya değmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uğraşmam.Abartmanın anlamı yok hoşlanmışım sadece geçer gider.

0|1
    0|0
  • zorla kimseyi aşık edemeyiz ki..istediğimiz kadar elde etmeye çalışalım o, istemiyorsa hiç bir çaba fayda etmez..

0|0
    0|0
  • İstediğimi alırım..

0|0
    0|0
  • her tuttuğunuzu koparmayın la. yazık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...