Sevgilisi varken başkasından hoşlanırsa ne düşünürsünüz? Yazımı iyi okuyun

arkadaşlar herkes diyor ki; birincisi gerçek olsaydı ikincisi asla olmazdı. yani sevgiliniz sizi gerçekten sevseydi hayatınıza ikinci bir şahısı sokmazdı. yada yedekleri..

o zaman aldatılmıs tüm kadınlar sevilmiyor mu?

aldatılmıs derken duygusal anlamda aldatılmıs. cinsel yönden degil.

-Mesela genc bir erkek sevgilisi varken baska bir kıza ilgi duyarsa , ondan hoslanırsa.. sevgilisini sevmedigini mi düşünürsünüz?

Güncellemeler:

aldatılmıs derken duygusal anlamda aldatılmıs. cinsel yönden degil.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• bi erkek gercekten seviyosa duygusal anlamda, yani başka bi kadına aşık olamaz.. ama bu onu cinsel yönden aldatmayacagı anlamına gelmez.. erkeklerin cinsel yönden aldatmaları için illa ilişkiye girdiği kadına aşık olması da gerekmez.. zevk ve karakter meselesi de kişiye göre farklılık gösterir..

1|0
    0|0
    • ben duygusal dedim üstüne basa basa..

• ben erkekleri özetleyen genel bi yorum yaptım.. kendi payına düşeni ayıkla işte

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yani seviyorsa başkasına ilgi duymaz ama erkeklerin gözünü doyurmak çok büyük bi sorun

1|0
    0|0
  • alakası yok hoşlanmak neden sevmenin ilk adımı olsunki

1|0
    0|0
    • görür görmez seviyonmu sen. sevmek zamanla olur

• kesinlikle hayır sevmek ayrı hoşlanıp istemek ayrı

1|0
    0|0
    • ee sevgilisi var baskasından hoslandı o zaman ne oluyor bu adam. hoslanmakta bir nevi sevmek icin ilk adım

• Erkeklewr biraz maymundur..Sevgilisi varkende başka kadınlara bakar..Bir nevi doyumsuzluk...Mesela sevgılısı vardır ama cınsel yönden açtır..Onun ıcın başka kadını kovalar..Yada cınsel partnerı vardır ama sosyal yonden daha üstün bir kızı kovalkar...Yani bu olasıkları artırabılrıız..İnsanoğlu işte..

0|0
    0|0
    • ben duygusal olarak dedim arkadaşım yazımı iyi okusana. yani düşün bir üniversitede bir kızla cıkıyorsun. ama baskasınada ilgi duyuyorsun!

• tamamda sonradan güncellemişsin...

• tamam duygusal olarak dedim işte

• evet, öyle düşünürüm ben.

1|0
    0|0
    • sizi sıraylamı yolluyorlar? ne düşünürsün o kadar yazı yazdım. hangisi icin söyledin ben ne bileyim. acıklasana söylerken

• pardon ya ben öbür soruma cevap yazmıstım

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevmediği anlamına gelmez bence ama o kişi zaten belli eder ne için yaptığını insan hisseder yani. Ama genel olarak düşünürsek sevmiyodur veya ilgisizliktendir.

1|0
    0|0
    • duygusal anlamda hoslandıysa dedim.. yani ilgi hissettiyse baskasına karşı sevgilisi varken... sevgilisini sevdigi halde baskasına ilgi duyabilir mi erkekler

• bitmesi için başlaması gerek !

• evet ama duygusal anlamda bile olsa biraz aldatma gibi oluyor.

• o adamdan hayır gelmeyeceğini düşünürüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...