Koşu bandı zayıflatırmı? günde kaç dk yapılırsa daha çabuk kilo kaybı olur? bilenler yazarsa sevinirim?

Ben koşmuyorum tempolu yürüyorum günde kaç dk yürünürse daha çabuk kilo kaybı olur? bilenler yazarsa sevinirim...

1|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tempolu Yürüyüş Kilo Vermede Koşudan Daha Etkilidir.

Minimum 45 Dakika yürümelisin. İnsan Bünyesi Spora başladıktan 15 dakika sonra yağ yakmaya başlar. Yani ilk 15 dakika Yalnızca Vücudun Isınmasına yardımcı olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Diyette yapıyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • dikkat ediyorum diyelim, çok sıkı bir diyet değil, ama çabuk kilo veren bir yapıya sahibim.

• hmm anladm bakıldı aslnda herşeyime diyetisyenden önceki kan tahlilimde.. şekerde, metabolizmada herhangi bir sorun yok...

• Bunu canan karatay diyor göbek bölgenizdeki yaglanma insülin direncinizin olduğunu gösterir diye biraz arastir öğren diyetisyenler amerikadan copy paste yapıyorlar :)

• koşuyorum diye diyet yapmazsan koşu bandı birşey yapmaz sana koşar durursun (:
    Diyet yapmalısın..
    Yüzde yetmiş diyet
    yüzde 30 spor
    zayıflayacaksan..

1|0
    0|0
    • evet diyetle beraber çok daha fayda eder.

• evet zaman bulabilirsem squat da çalışmak istiyorum...

• oda şart bir bayana kalçalar açısından hem derli toplu hemde Seksi olmasını sağlar..

• Yemene, içmenede dikkat edersen zayıflarsın.

0|0
    0|0
  • Isin sirri nabiz atiminda.

0|0
    0|0
  • Koşu bandı gereksiz bence dışarda koş daha iyi hem daha faydalı

0|0
    0|0
    • dışarda koşmaktan/yürümekten hoşlanmadığm için eve aldm, hem dışarda yorulup duruyorum.. yürüyüş bandıyla durma gibi bir imkanım yok ondan daha iyi.

• Günde 1 saat idealdir.

0|0
    0|0
  • yarım saaten kısa yapılan spor zayıflatmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zayıflatır düzenli kullanılırsa

1|0
    0|0
  • Düzenli yaparsan zayıflatır.

1|0
    0|0
  • Bende evde koşuyorum. Oldukça faydalı günde 1 saat yetiyor.

0|0
    0|0
    • Evde koşu bandı mi kullanıyorsunuz? Günde kaç saatte kaç kalori yakiyorsunuz?

• 1 saatte 450 350 kalori yakmam yetiyor. Fakat ben zayıfladım çoktan şu an ağırlık çalışıyorum.

• ilk 40 dk vücut sadece ısınır 40. dakikadan sonra kalori yakmaya başlarsın. yaklaşık 60 dk yürüsen senin için yeterli hatta sabah akşam 1 saat yürü istediğin kiloya daha kısa sürede inersin.

0|0
    0|0
    • sabah akşam değil de günde 1 saat yeterli diye düşünüyorum aslında.

Yükleniyor...