Sevdiğim kızın iş hayatına atılmasının birinci günü...

Evet deli gibi seviyorum...

Hastalandığında endişeleniyor, mutlu olduğunda daha mutlu oluyor, canı sıkıldığında çıkmazlara giriyorum. Sevgili değiliz, şimdilik. Bugün ilk iş günü. İş yerine çiçek göndermeyi düşünüyorum. Biraz ağzını aradım çiçek göndersem mi gibi esprili bir dilde, "çalışacağım insanları tanımıyorum, yanlış anlarlar " gibi karşılık geldi. Aslında birşeyi istemediğinde cevabı açıklama yapmadan " Teşekkür ederim, istemiyorum. " şeklinde olurdu. Çalışmaya başladığı yer büyük bir şirket değil, sigorta acentası. İşveren, işverenin eşi, bir bayan çalışan ve bir bay çalışanı olduğunu öğrendim. Sevdiğim kız boğa burcu, sizce masasında durması için hoş bir çiçek göndermeli miyim ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana göre yerinde bir jest olur.Kararını değiştirme çiçek göndermek iyi bir fikir.Benim de 14 ağustosta doğum günüm var.:):)::)

0|0
    0|0
    • prensese katılıyorum . çiçekte yanlış anlasılacak bir durum yok . prenses bu arada14 ağustos gelsin bakarız :)

• aslan burcu benim için çok zor bir burctur

• enjoycm sakin be dostum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bence ilk haftasını tamamladığı günde gönderebilirsin. kız arkadaşınında dediği gibi ilk günden orada tuhaf karşılayanlar olabilir.. bu durumu düşünmezsek hoş bi jest olur tabi ama ben bu durumu düşün derim

0|0
    0|0
  • Bambu gönder ona notada 'iş hayatında iyi şanslar' yaz.Hem yanlış anlaşılmaz.Hem de hoş bir dekor olur.

0|0
    0|0
  • ilk günden...

bence gönderme bana biri böyle bişey yapsa ilk iş günüm zaten tedirginim...hoşuma gitmez aksine rahatsız olurdum

etraftaki insanlara imaj konusunda sıkıntı olabilir.

bekle biraz alışsın, çiçek yağmuruna tutarsın...

olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • istemiyorsa yollama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...