Volkan demirelin küçük kızına küfür edenleri doğru buluyor musunuz?

milli takım maçı bitti ama tartışmalar bitmek bilmedi volkanı suçlayanlar var küfür yesin suçlu volkan gibisinden
volkan demirelin karısına volkan karını buraya getir dedikleri yetmiyor daha küçük melek olan volkanın kızına kızını s... dediler o gün herkezin bir namusu var karısına kızına annesine küfür edenler öldürülüyor volkanda bu hakarete dayanamayıp gitti sonuçta profesyonel o küfür yese kalmalıydı diyenler var volkan sonuçta insan robot değil küfürlerden etkilenmesi kadar doğal bişey yok ne kadar sevmezseniz sevmeyin kızına volkanın küçücük kızı bu küfürleri hak etmiyor.
sizce günahsız volkanın kızına edilen küfürleri doğru buluyor musunuz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• volkanın kızına küfür edenler var mıdır yoktur ya bu kadarda ileri gidemezler alçalmazlar ya eğer öyle bişey varsa umarım yoktur inşallah bir gün bu delikanlılar kızına küfür yer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaptıkları ş* den başka birşey değil.
    Adam ülkesinin formasını taşıyor, vatandaşından küfür yiyor.
    Az bile yapmış.
    Bana bile yapılsa bir bayan olarak aynen iade eder ve kariyerimi dahi bırakırım o sinirle.
    Empati kurmak gerekir.

0|1
    0|1
    • aynen volkana küfür et ama kızına niye ediyorsun ne yapmış ufacık bebek size onun dünyadan haberi bile yokken

• Ailesinden birini yapılsa erkek kesilir bazıları işte.
      Rezillikten başka birşey değil.

• aynen haklısın o küfür edenler bir gün kızına küfür geldiğinde katil olurlar
      bu arada eksi vermiş bir sapık yani demek istiyor ki volkanın küçük kızı küfürü hak ediyor işte böyle rezil insanlarda var malesef bu olayı savunanlar rezil küçük bebeğe s... diyenlere tam bir sapıktır

• 1 xperler toplantisi mi var yine 😄😄

0|2
    0|1
  • doğru bulmuyoruz alkııııışşşşş bana :))))

0|1
    1|2
    • helal olsun

• no no no yanlış anlama kızın ne suçu var melekedir o ikisi de kutsal dedim ben onun kızı kendine değerliyse başkasının anasıda kendine değerli sen peki annelere edilen küfre karşı değil misin ben onu anlamayamadım yani kıza küfür edilmez ama anaya edilir gibi anlam çıkıyor senden

• şimdi sizi çözdüm siz volkanı sevmiyorsunuz volkan bazılarının annelerine küfür ediyor o yüzden kızına küfür gelsin o herşeyi hak ediyor diyorsunuz dimi
      işte bu düşünce çok yanlış volkan küfür ediyor diye kızı küfürü hak etsin diye bişey yok
      ayrıca bütün futbolcular küfür ediyor tek volkanı görmezden gelmeyin ama küfürde yanlış belirteyim burada

• Küfür sadece behzat amirimize ve ekibine yakışıyor NOKTA hem milli bir maçta ay yıldızlı formayı giyen sporcuya küfretmeği nasıl doğru mu diye tartışaniliri ki tabi ki çok yanlış

0|0
    0|0
    • milli maçta milli forması giyen futbolcumuza edilen küfür tartışılırken küçücük bebeğe edilen küfürü kimse savunamaz zaten savunanda sapıktır

• Pitbull köpek değil de at mı Allah aşkına sahada neler dönüyor sadece Volkan batıyor dimi at gözlüklerinizi bir zahmet çıkartın zahmet olmazsa

• volkanla melo ne alakaysa volkan melolarına köpek dediği için volkanın kızı küfürü hak etti diyorlar !

• Offf en az küfür edenler kadar sacmaliyosun !!! Hangi akli basinda insan bunu doğru bulurki !

0|0
    0|0
    • buluyor işte yorumlara bak anlarsın

• Ama ben dedimki aklı başında olan insan doğru bulmaz dedim ;) doğru bulanlarin ya aklinda problem var ya da insanliginda ;)

• aynen öyle ama bu terbiyesizlerin sayısı az olduğunu düşünüyorum çünkü hiç bir İNSAN bunu savunmaz savunamaz bugün volkanın kızına yarın sana gelir hiç düşünmüyorlar yorumlara bak allah aşkına bu konuyu bile alay ediyorlar

• Yaptıkları şerefsizlikten, itlikten başka bir şey değil. Küçücük kız o bundan belki etkilenebilir. Türk futbolu futbol hakkında her şeyi yapıyor maalesef.

0|0
    0|0
    • bu küfür edenler ve bu olayı savunanlar bir gün kızlarına küfür geldiğinde neler düşünecek kim bilir

• valla futbolcu eşinede kızınada küfür edenler ahlaksızdır kim olursa olsun ama bu 10 aylık bebek daha

• Volkan i hiç sevmem ama milli maçta adam a küfür etmek nedir kızına etmek nedir.. rezillik

0|0
    0|0
    • volkan tamam sevmiyorsun nefret ediyorsun ona et kızı daha 10 aylık 10 çocuk değil daha bebek ya ne yapmış ki kızı sana küfür ettikleri yetmiyor bu olayı savunuyorlar birde hak etti etme bulma dünyası şurdaki yorumlara bak allah aşkına

• hak etti diye birşey yok parasini alıyor küfür yesin diyen çok ama saçma bir düşünce. Ailesi küfür hak etmiyor onu geçtim milli maçtasın sonuç ne oldu 1 yıl ceza mi para cezası mi?

• yok ceza almıyacak zaten alamazda basit bir nedenden gitmedi volkan sırf sevmiyorlar diye volkanı kızına edilen küfürleri normal görüyor bazıları bunu düşünende bir çok kız birde kız olacaklar onların bilmesi gerekirken yazık

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece bu küfürleri volkan yiyo diye konuşuyosunuz küfür edenler en ağır cezayı alsınlar karşıyız ama Volkanın yaptığı milli formaya ay yıldıza ihanettir öyle küfürleri duymicaksın Burak Yılmaz hiçbir maça çıkmasın ozaman küfür ediliyo diye ben biliyorum GS maçlarında en az 10 katı fazla küfür yiyor niye FB formasını bırakmıyor oynamıyorum demiyor? Okadar paraları götürün sonra bir kişiye kız ben oynamıyorum milli maç o başka birşeye benzemez özel maç filanda değil yani aynısını Semiy Kayada yapsı aynısını söylerdim Volkanı herkes biliyor boşverin geçelim bunları. Hala sölüyorum küfür edeninde savunulcak bir yanı yok.

0|0
    2|1
    • şimdi sen ne demek istiyorsun sen volkan gitmemeliydi peki bu küfürleri küçücük kız hak etti mi?
      burak yılmaz gs forma üstünde küfür ediliyor.
      volkan karısına kızına küfür yedi diye gitti bunda doğal ne var senin ilerde olursa kızına küfür edilirse hoşuna gider mi?

• Konuyu saptırıyosun neresinden bakarsan bak Volkan sahayı terketmicekti eyw.

• :D konu volkan niye sahayı terk etti değil ben öyle bir soru sormadım eğer okuduysan
      volkanın kızına küfür edildi hak etti mi diye sordum bak

• Okurken bile elim ayağım titredi bu nasıl bir şerefsizliktir ayıp ulan ayıp

0|1
    0|1
    • volkanı sevmiyorlarsa kücük bir bebekten ne istediler yahu o bebek ne yapmış sanki onlara volkanın canını acıtmak için böyle yaptılar ama allah ona büyük ceza verecek allah büyüktür o daha dünyada olduğunu bilmiyecek kadar küçük şu an melekleri görüyorken bu küfürleri yiyiyor

• Arkadaş olmaz olamaz açmayın şu konuyu g. o. t. u yiyosa derbi lerde terk etsin onun çolunu çocuğunu yedi çeşidinin taaaaaa

0|0
    0|1
  • Çocuğuna küfür edilip edilmediği belli değil.

0|0
    0|0
    • edildi görüntülerden twitterdan bile bir kaç sapıklarda etti bu insanlık mı şimdi ulan

• renktaş he de geç :)))

• @çoksüslü he de geç ha yazık ne iğrenç bir ülkede yaşıyoruz bunu bile savunanlar insancıklar var insan demeye dilim varmıyor

• volkanı bit kadar sevmem ama kızının suçu ne l*n o kıza küfredenlerin alayı iktidarsız sapık or. spu evlatları sorsan hiçbirininki kalkmıyodur onlar da lafla idare ediyolar sokarım ederim diye

1|0
    0|0
    • aynen zaten kimse volkanı sevmek zorunda değil volkanı sevmiyorsanız neden 10 aylık bebeğe küfür ediyorsunuz neden o küfür edenler savunuyorsunuz bu olaya tepki vereceklerini düşünürken bazı yorumlara bak ne diyorlar etme bulma dünyası volkan hak ediyor volkan 3 çocuk babası meloya köpek demeden önce düşünecekti?

• l*n meloyla ya da volkanın diğer olaylarıyla küçücük bebeğin ne alakası var ırzına işediğimin bebeleri ya onların ben cibiliyetlerini okşayım

• öyle diyorlar yukarıdaki yorumları oku bana hak vereceksin birde bunu diyen kız yazık değil mi en çok onun anlaması gerekirken
      volkan meloya köpek dediği için kızı hak ediyor diyorlar yemin ediyorum bunu düşünen insan olamaz

• şerefsizlik.

0|0
    0|0
  • allah volkana o küfürleri edenleri tek tek volkanla sokakta karşılaştırsın inşallah

0|0
    0|0
    • amin bu yukarıdaki yaratık ne diyor bak böyle insanların nefes alması çok kötü

• Bu ülkede Allah'a Atatürk'e sövülüyor bu mu anormal birader?

0|0
    0|0
    • yaniiii o bebeğe küfür edenler normal mi?

• :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) kıskanmayalım

• allah akıl fikir versin kardeşim ne diyeyim

• volkan küfür edince oluyor ama dimi ,

0|0
    0|0
    • ne demek istiyorsun sen şimdi kücücük bebek hak mı ediyor küfürleri?

• kızı hak mı etti yani onumu diyorsun senin gibileri tam bir rezil ulan utanmaz volkana edin tamam küçücük bir bebek niye küfürü hak ediyor o size ne yapmış ne ona edende bu iğrenç ahlaksız olayı savununda allah bir gün inşallah kızına küfür geldiğinde volkanı anlar o zaman

• etme bulma dünyasını sakın unutma kızına gelirse bir gün sakın o zaman kızına küfür edenlere bişey deme tamam mı

Yükleniyor...