Spordan yeni çıktım ve kurt gibi açım:)?

Spora baslayali 1 hafta oldu kilom 78 ve bu bana göre fazla bir kilo zayiflamak ve vücut çalışması icin gidiyorum spora yanlız söyle bir durum var ne yiyecegime dair bir bilgi sahibi değilim sizce eve gittigim zaman ne yemeliyim? Yoksa hic bisey yemeyimmi ha bide spordan çıktım bitane canpare yedim onuda soyleyim :)

• Hic birsey yeme yat uyu direk.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • sağlıklı olan ve hafif şeyler ye.
    100% (1)80% (4)83% (5)Oy Ver
  • canpareyi götürmüşsun hic birsey yeme:))
    0% (0)20% (1)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• canpareyi götürmüşsun hic birsey yeme:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hafif birşeyler ye spor acıktırıyor insanı :)

0|0
    0|0
  • Kilo vermek kas kazanmak için protein ağırlıklı , cok az kompleks karbonhidrat , çok cok az da yağ yemelisiniz

0|0
    0|0
    • Azdan kastin nedir mesela? Yag protein ve karbonhidrattan kastin ne mesela acarmisin konuyu biraz?

• Öncelikle kilo vermek için günlük kalori ihtoyacinizdan daha az kalori almalisiniz. Yani günlük 2500 ise 2000 almalisiniz. Bunun içinde karbonhidrati , yani unlu, şekerli mamulleri az yemelisiniz. Meyveden tutunda ekmeğe , makarnaya kadar. Bunlar kilo vermenize yardimci olur. Kas yapmak içinde günlük kalori ihtiyacinizi biraz daha geçmeniz gerekir. Ama siz hem kas hem kilo vereceğiniz için bu mümkün degil. Ama yinede agirlik çalışıp , protein (et, sut, yumurta, baklagil) yerseniz vucudunuz kas yapar.

• spordan sonra protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...