Hayatınızda "hiç unutamayacağım" dediğiniz anlar oldu mu?

İnsanın her günü aynı olmuyor. Bazı günler var ki insanın hafızasından hiç çıkmıyor..Mutlu veya üzüldüğünüz bir olay olabilir, Öyle anılarınız varmıdır?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var.Biri özel anlatamam.Diğeri ise amcamı kaybetmemdi.Sonun da kuzenim babasız kalmışdı.Annesininde akli dengesi bozukdu.Göç etmeleri beni çok üzmüştü.Mutlu anım var mı diye düşündüm.Ve evet var.ama çok fazla ve küçük şeyler.Sonuçta hayat bir kumdan yol.Mutlu eden şeylerde hafif esen bir meltem gibi kumların üstüne esiyor.Aslında dönüp baktığımızda kendi ayak izimizi dahi bulamayacağımız bir hayat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 4

• Hafizama kazinacak büyük bir an yasamadim öyle, ama küçük olaylar yasadim arada aklima gelen onlarda zamanla hatirlamam herhalde.

0|0
    0|0
  • Dediysem bile unuttum. :(

0|0
    0|0
  • anadolu lisesini kazanma hevesiyle başladığım lise hayatımın ilk senesinde acı gerçeklerle karşılaşmaya başladım.. annem sınıf öğretmenimle tartıştığı için bana hep zıt gitti detaylara inmek istemiyorum sonuç olarak bölüm seçmek için annemle okula gittiğimde kapıda asılı olan listeye göz gezdirirken ismimi gördüm ve karşısında sınıf tekrarı yazıyordu o an işte bittiğim andı.. tüm hayallerimin nasıl bir anda yıkılabileceğini işte orda anladım. o adam yüzünden babam benimle 2sene konuşmadı tek bir kelime bile.. haksızlıkla kaldığım okul tarafından da onaylandı olan 1 seneme oldu.. o 1 senenin bana kattığı çok şey oldu hoca okuldan atıldı ve ben 2. 9.sınıfımda derece yaptım.. çok şükür şimdi üniversitede okuyorum başarılıyım babamla da aram çok iyi :)

0|0
    0|0
  • 6 yaşımdayken dayı denilen Allahsız tarafından cinsel tacize uğramam.. o sahneler hiç gitmiyor hafızamdan 2 kez falan olmuştu. beni onun yanına yollamak istediklerinde kapıları kilitleyip ağlıyordum kimseye söyleyemedm hala da bilmiyorlar. en acısı da ne biliyor musunuz ailesiyle birlikte üst dairemizde oturuyorlar her gün görüyorum.. bir de yüzsüz 14 15 yaşlarındayken bidaha yanaştı ama aklım erdiği için bidaha onunla hiç yalnız kalmadım..

0|0
    0|0
    • hayvan heriffff ! neden küçüklere tacizde bulunuyorlar biliyomusun korkup kimseye söyleyemediğin için, kendini savunamayacağın için Allah cezalarını versin ne diyim

• ayyy üzüldüm ya şuan canım inşallah hayatındaki kişi yaşadıklarını unutturur sana ve mutlu eder..

• inşallah canım, inşallah Rabbim herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın..

Yükleniyor...