Kapat

Steroid hakkinda?

3 aylık bir fitness geçmişim var ve steroid kullanmak istiyorum yağ yakmak ve kas kütlesi kazanmak için kullanan varsa neler söyleyebilir?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmadım ama kullanıpda geberenlerin haberlerini okumuşluğum var.
    Tam bir mnyak işi olduğu kesin

0|0
    0|0
    • Bilincsizce kullanımda kesinlikle sıkıntı ama hoca kontrolunde kullanicam manyak işine gelince biraz tercih meselesi natural ya da diğer yollar

• Gazan mubarek olsun. Streoiti alırken sana bir kağıt imzalatacaklar ölürsen intihar etmiş gibi olacaksın bil de yani. Eski gittiğim spor salonunda buna şahit oldum orda çalışana adam ya ölürse dediğimde bize ne kendisi istedi kağıdı imzaladı bize bişey olmaz parasını aldık dedi :D adama bak yahu can tüccarı olmuş resmen

• @MinderBob isabet bir yorum olmus. kas yapicam diye kendini tehlikeye atma

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben kullanmadim ama sakat o iş zararlarını zaten biliyorsundur. Karbonidrat ve proteinle istedigin vucudu zaten elde edersin

0|0
    0|0
    • Kardeşim amino ve karb kullanicam ama önce bir yağ yakımı gerekiyor ama uzun zaman alıyor vaktim yok kendime göre sebeblerim var

• frmtr. com/vucut-gelistirme

buraya konu açarsan yardımcı olurlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...