Ne yapabilirim ya.....

bir hafta önce ilişkimi bitirdiğim eski çıktığım beni arada bir arıyor.. ben kafamda bitirdim ama aramasından rahatsız oluyorum.. saygıyla bitti öyle kalsın istiyorum ama ben aradığımda açacaksın bitmiş olabilir dedi :S ne yapabilirim sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğim diye şükrediyorum bazen bu sitede çoğu kızlar sevgilisinden ayrıldığı zaman terk edilen taraf erkek ise sapıtıyor.

Numaranı değiştir.

1|0
    0|0
    • beni arayp nasıl olduugumu soracakmıs.. bende acacakmısım..bu ilişki bitse de ben aynı benim diyor ne demek istedigini anlamadım ...

Erkekler Ne Diyor 3

• askere gitsin aç aç izlesin ..!

0|0
    0|0
    • nasıl?

• daha üniv.e bu yıl baslayacak... 2 yılı var yani

• büyür ablası büyür daha...

• boyle ayrılmayı bile beceremeyen erkeklere acıyorum.ona bunun olmayacağını ve bittiğini söyle.artık yüzleşmesi lazım

0|0
    0|0
    • bitebilir ben senin nasıl oldğnu arayp sorcam sende acacan diyo bu sekilde benimde kafamı karıstırıo yoluma bakamıyorum

• 3 yıl

• işte bu kararsızlığını açıklıyor.o erkeğe 3 yılını harcamışsın.bu yatırımından vazgeçmek zor oluyor senin için.ama o senin aradığın erkek değilmiş ki ayrılmayı düşünmüşsün.artık bu yatırımından kesin olarak vazgeçmeli ve önüne bakmalısın.

• Onu savcılığa şikayet et,ayrıca numaranı değiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Artizmiymiş o?:))

0|0
    0|0
    • bilmiyom arkadasım ya :S ben kafamda bitirdim ama arıyor bazen.. beni arayp nasıl olduugumu soracakmıs.. bende acacakmısım..bu ilişki bitse de ben aynı benim diyor ne demek istedigini anlamadım .

Yükleniyor...