Ne yapabilirim sizce?

Bir arkadaşımın evinde ruh çağırmıştık ve o evde oturan arkadaşımın ifadesi birden değişti biraz şakayla karışık arkadaşlarını uyar dedi ve bana vurdu.birkaç gün sonra herşeyi anlattı.Bir sürü şey var bununla ilgili.Birisi şöyle: okulun sonlarıydı sürekli tavana bakıyordu.Bende korktuğumdan içimden dua okuyordum.Bana ters ters bakmaya başladı ve uzaklaştı.Öğretmene söylemeye gittim.Gelince söylediklerimi nereden öğrenmiş bilmiyorum neden söyledin yanıma sakın yaklaşma dedi.Bir diğeriyse: okulun son 2. veya 3. günü kolundan birden kan fışkırdı ve noldu dediğimde ise içime girmeden önce illa böyle oluyor demişti.Sandalyeye oturdu ve gözlerini kapattı bir gülüyor bir ağlıyor garip sesler çıkarıyordu sürekli.Hepsi bu yıl gerçekleşti.Ne yapacağımı bilmiyorum en yakın arkadaşlarımdan ve bildiğim kadarıyla ailesi ona inanmıyormuş.Sizce akli sorunları mı var yoksa gerçek mi ? Ne yapabilirim durumuna çok üzülüyorum :(

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• link

aklıma geldi işte... önce doğru bir psikoloğa,yalnız kitaba inanan biri olarak o çağırdığınız şey varsa ruh değildir. Öcölö böcölö hikayeleri değil bahsettiğim...şımarmayın

1|0
    0|0
    • Uğraşıyorlar diyorum basbayağı cin işte :(

• ayetel kürsi okusun her gece yatmadan defa, inanmayanlar placebo diye de nitelendirebilir, nema problema, bunun değerlendirmesine girmek benim işim değil. faydasını görecektir.

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç denemedim arkadaşlar dedi ama ben yokum dedim tırsarım böyle şeylerden..

ya gelirse ya gitmez benle uğraşırsa faln daha neler neler gelir aklıma..

1|0
    0|0
  • Hah şimdi arkadaşın aklımdan çıkmaz bizide korkuttun.

Eğer bunlar doğruysa ya bi psikoloğa gidin ya da bi hocaya filan götürün

0|0
    0|0
    • Annesi hocaya götürüceğim diye geçiştiriyor.Daha gitmedi bildiğim kadarıyla.Sanırım ailesi inanmıyor.

• Al sen götür arkadaşını durum o kadar vahimse

• Böyle devam ederse öyle olucak zaten

• felak nas faln okusun

0|0
    0|0
  • seni yemiş onlar.

0|0
    0|0
  • hacı bikere ruh gelmez buraya imkansız bişey cinler gelir sen kuran oku yapacağın tek şey bu

0|0
    0|0
    • Benim o kadar uzaktan okuduğum duaların ona ulaşacağını pek sanmıyorum.

• olabilir evren yok olacak kıyamette, yani öbür dünya evrenin dışında çok uzak yani

Kızlar Ne Diyor 4

• Ruh gelmez hiç bir zaman.O çağırdınız yere ancak üç harfliler uğrar.Bilip bilmeden böyle şeyler yapmayın.Mazallah aklınızdan olursunuz.Ayetel kürsi oku.

1|0
    0|0
    • Yusuf yusuf oldum yanlarındayken ben istemedim zaten.Zorla ikna ettiler.En az bir ay sonra korkumu yendim.

• Tırstım çok fena.Ne diye böyle atraksiyonlar yaparsınız ki?

1|0
    0|0
    • Ben istemedim zaten.Çok tırsarım böyle şeylerden çağırdıktan en az bir ay sonra kendime gelebildim.Tek başıma kalmaya bile korkar olmuştum

• Arkadaşların çok zor iyileşir artık. Hoca hoca dolaşırlar, hastanede deli teşhisi koyarlar. Ama her zaman söylerim "7 kere Ayetel kürsi okursan hem sen korunursun hemde arkadaşların." Denedim ordan biliyorum yaklaşamıyorlar.

0|0
    0|0
    • Biliyorumda bilinci yerindeyken okuduğumda yanımdan uzaklaşıyor

• Onu bağlamanız lazım yani 2 arkadaşın tutsun onu kaçamasın 7 ayetel kürsi okuyun.

• Deniyeceğim.Çok teşekkürler cevap için

• Ah kızım. Ruh çağıranları cin çarpar diye öğretmiyorlar mı size.

0|0
    0|0
Yükleniyor...