Omuzları genişletmek ve popoyu kaldırtmak için hangi hareketler yapılmalı?

Omuzları genişletmek ve popoyu kaldırtmak için ne gibi hareketler yapmalıyız evde ?

Güncellemeler:
Omuz için yuzme den baska birsey yok mu ben havuza gitmiyorum yuzme de bilmiyorum zaten

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evde olmuyor malesef..

Bütün iş, ön-arka-yan deltoid kaslarını geliştirmek ve belini inceltmekten geçiyor. Kilo fazlan var ise de, güzel bir görünüm açısından, kardiyo egzersizleri yapmalı ve vücut yağını azaltmalısın..

Yani bir spor salonunda, düzgün düzgün fitness yapmalı ve çok güzel beslenmelisin..

1|0
    0|0
    • Kilom fazla degil bilakis cok zayifim ve belim çok ince ama popom kalkik degil bu yuzden goruntu guzel degil ve omuzlarim genis degil

• Dediğim gibi adam akıllı fitness yapmalısın..

link

Erkekler Ne Diyor 14

• popoyu yumrukla..

omuzlar içinde yüz..

0|0
    1|0
  • Evde bilmiyorum ama yüzme ikisini de çok güzel yapıyor.

1|0
    0|0
  • Evde ne yapılır bilmiyorum ama omuzları genisletmek icin yüzme birebir pop içince yürüyüş tavsiye ederim.3 hafta spor merkezinde calısmıstım bi seyler kaptım ordan guven bana:)

1|0
    0|0
  • omuz için deltoid (omuz) kası geliştirici ağırlıklarla (dumbell vs) egzersizler yapmalısın. google da aratırsan çıkar :) kalça germe egzersizleri uygulamalısın plates bunun için çok uygun. hangi sporu hangi egzersizi yapıyorsanız yapın sizi amacınıza ulaştıracak olan etken sağlıklı ve düzenli beslenmedir .

0|0
    0|0
    • ya kusuruma bakma her zaman aktif olamıorum sitede :) tabi yardımcı olmak isterim sana ama gönderdiğin mesajı yanlışlıkla sildim ama gerçekten bi anda dalgınlıgıma geldi çok pardon. benimle tekrar iletişime geçebilirsin istersen

• yay çekmelisin.

0|0
    0|0
  • youtube'de fitness ile oldukça fazla video var aslında nasıl yapılır tarzında... ama işte evde uygulayamıyor insan. sağlam bir irade lazım o da olmuyor. spor salonuna yazılın bence 50 lira aylık en fazla. 3-5 aya istediğiniz tarzda bir ilerleme gösterebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • yazdım oraya uzman tv de çok güzel hareketleri gösteriyor

1|0
    0|0
  • hadi omuzlar bir adam boyu genişledi,

popoyu da kaldırdın enseye kadar;

ne yapcan?

0|0
    1|0
  • Popoyu fazla kaldırma bak :)

0|0
    1|0
  • Sekisle.

0|0
    1|0
  • yazı ile zor olucak.uzman tv de gösterimli olarak var.evde nasıl kas geliştirilir yaz cıkar

0|0
    0|0
  • kovulmuşun maaleeesef

0|0
    0|0
  • spor yap ve topuklu gıy.

0|0
    0|0
    • Ama ne sporu soru da o zaten, spor oldugunu biliyorum ama hangi spor ? TAlon neden ?

• yüzeceksın tabı

• Okumadin galiba yuzme bilmiyor ve havuza da gitmiyorum zaten, baska alternatif bul ltf

• popon kalkmış derler arkandan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aklıma ilk şu geldi,poponu çok kaldırmışlar ladına cevabım sporu seviyorum olmuştur:D

şaka bir yana,profösyonel deste almalısın.. spor salonuna git,orada düzgün bir program ile çalışıp sabırla ve zamana yayarak sonuç alırsın derim.. şunu yap bunu yap desekte kaç kez payacaksın .. salon en düzgün yer bence.. hoca tepende sıkıyosa yapma:))

0|0
    0|0
  • Yuzmden baska basketbol var , yani omuz hareketine dayanan seyler bulmalisin ama su da bir gercek ki belli bir yastan sonra zor genisletmek.

0|0
    0|0
  • omuzlar için ihtiyacım yok erkek gibi geniş:) popo için ise bir ara pilates yapıyordum bir egzersiz var zenci poposu için ; yere yüz üstü uzan bacaklarını dizlerinden kır sağa ve sola aç. ve point yani ayakların da havaya baksın bu pozisyonda poponu sık ve bacaklarını nefes vererek sürekli yukarı kaldır bu egzersizi her gün 5 dk yap . bir de gün içinde popo kaslarını sık.. faydasını göreceksin.

0|0
    0|0
  • plates sıkılaştırır poponada yardımı dokunur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Omuz yuzerek genislyebilir, kalca icin de azicik bogazini tut yuruyus yapabilirsin :)))

0|0
    0|0
  • ayakta arkadan alarak popoyu diklestirebilirsin.

0|0
    1|1
Yükleniyor...