Birisi size mektup yazarak ayrıldığını söylese ne yaparsınız?

Ben öyle yapçam çünkü bir buçuk yıldır çıktığım canımdan çok sevdiğim sevgilimden ayrılıçam çünkü ailese çevresi beni istemiyo ve geleceğe dair planlarında ben olmadığımı düşünüyorm ayrılıyorm ama beni kandırıyo barışıyoruz ona buluştuğumuzda mektup vercem yazdım hazır ve ona son kez dönünuxam sarılıçam köklicam ve mektubu vericem beni eve bıraktın sonra oku diye sizce bu ona ne hissttirir

0|0
12|20

En İyi Kız Görüşü

• biyerden tanıdık geldi bu sahne :) ama mektubu alan bendim :D öyle son sarılmalar falanda olmadı yani ;) 3senelik bir ilişkiyi 3 satıra sığdırmış paşam yüzüme sölicek cesaret sende nerdeeee! hala hatırladıkça sinirleniyorum sebepte aynı seninkinden bizim sonumuz yok ayrı dünyaların insanlarıyız falan :D peehhh daha önce aklın nerdeydi ... valla mektup olayı cok sıkıntılı eğer gercekten sebep aileyse o düzelmez yani kendini yıpratırsın boşu boşuna bende severek ayrıldım en acısı bu olsa gerek kendini bile bile ateşe atıyosun yani bu mektup olayından sonra tekrar barıştık 15gün sürdü düzelmedi ozamn ben ayrılmak zorunda kaldım lafı hiç uzatmadan olmicağını anladım sen haklısın ( tabi bunları söylerken acından ölüyosun o ayrı mevzu ) işin özü mektup olayına hiç girme sarılma falanda hikaye yani öyle bişeyde yapma benden sölemesi yine sen bilirsin eğrisini doğrusunu düşün taşın olmayacak diyosanda direk istemediğini söle uzatmadan ama tekrar söylüyorum iyi düşün derim ben aceleye gerek yok pişman olucağın ve geri dönüşü olmayan seylerden kaçın tecrübeyle doğru orantılı yani ;)

0|0
    0|0
    • Ya ben mekutubu vercem onu son kez gorup numarami felan degistiricem bana bir daha ulasmasin diye

Erkekler Ne Diyor 20

• kusura bakma ama böyle ayırılık olmaz.. Mektup yeteri kadar ince bi davranış ama ayrılık için mektup bana çok alakasız geldi. Hem bi de öpüp koklaşıp ayrılmak ne oluyor? Bence tam bi duygu patlaması istiyorsun sen ve böyle yollar ayrılınmaz söyliyim sana.

0|0
    0|0
  • Yazdıgım mektupları teker teker yakacakmıs diye dolanma sonra ortalıkta.

O son sarılma öpücük kokucuk işi yaş madem ayrılacaksınız neden kendinden bi iz bırakıyorsun adamda? İlla hatırlatacaksınız degil mi kendinizi?

Yapmayın bunları gideceksiniz basın gidin arkadas ne o öyle veda meda.Zaten veda etmeye kalkıyorsa ben o 1.5 yılın hi önemi olmadıgını düşünürüm.Hani ' bak 1.5 yıl boşa gitti olmadı yapamadık sen yoluna ben yoluma' veda bu işte. Sessizce fuck off nereye off luyorsan.

0|0
    0|0
    • Habersizce gitsem bana ulasamada birsey demedim kapatsam tlf felan biter mi ozmm

• Yahu bitti demek bu kadar mı zor. Ne emmeye ne gömmeye. Bitti ayrılıyoruz.

• Onu bilmem.Ama sen onsuz yapacağın kesin.Seni kandırıyormuş.Neden acaba.Başka biri olmadığı için olabilir mi?Başka biri olsa seni tınlayan olmaz :)Bu durumdan sen zararlı çıkarsın benden söylemesi.He dayanabilirsen ne mutlu sana.Gelen günah kapısından birini kapamış olursun.Ama o kapıyı kapamak meşakkatli iştir bilesin.

0|0
    0|0
    • Cunku benim hatalarim cok bide ben dikkat ceken bi kizim burasi cukup bi yer sana ulasamzlarsa arkandan konusurlar ve oyle konusurlarki sonunda kendleri inanir konustuguna

• Haklisin saol

• Önemli değil...

• Gönderilen mektuba karşılık bir cevap yazılmazsa kabalık olur. Şöyle yazarım:

Sevgili ..(isim)..,

Gerçekten güzel günlerimiz oldu birlikte. İyi yaşadık kötü yaşadık, güzeldi ve bitti. diyorsun. Ama sayende çok tatmin oldum biliyormusun? Senden alacağımı aldım şimdi defol hayatımdan!

İmza: Tokugawa

0|0
    0|0
  • Bana çok değer verdiğini düşünürüm

Uzun bir mail de yazsa aynı şey mektup gibi

ama ayrıldıktan sonra

ne önemi var ki

madem değer veriyorsun ayrılma

ya da o sana değer vermiyorsa ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • aşık olurum artık mektup yazan kalmadı

1|0
    0|0
    • Soru o degil yani mektubu okuyunca beni aramazsa demi uzulmez belki cunku duygularim acik acik yazdim ona olan inanmicimi kaybttigimi yazdm

• kesinlikle.. hep öyle olr

• Sen kendi elinle veriyosan Not olur o. postayla yollarsan feleği şaşar.

0|0
    0|0
  • iyi deişik bişey günümüzde sms mail yada facebook yoluyla ayrılınıyo bu en azından değer verdiğini gösterir.

1|0
    1|0
  • kizim sen kimle evemeceksin aile siylemi yoksa kocan lami anlamadim ... Sacmalama ya yemisim cevresinini lan

0|0
    0|0
  • hakkı bulutu dinlerim. son darbeyi vurdun bu son mektupla. :-)

0|0
    0|0
  • Ya boşver aileyi falan otur karşına ciddi ciddi konuşalım de sevgiline . Ne derdin varsa anlat olmadı medenice ayrılırsınız. Öyle mektup falanla olmaz o iş hikaye onlar :)

0|0
    0|0
  • Yüzüme söylemek varken böyle abesi iştigale ne gerek vardı şimdi derim mektubu yırtar hayatıma devam ederim.

0|0
    0|0
  • adamı aileyle arada bırakabilir.

0|0
    0|0
    • Suan oyleyiz ama ben seviyorm sizene desn diye bekliym ama yok yapmiyo ayrilmiyoda seviyo beni biliyorm

• Benim tek korkum birgun beni ansizin birakip gitmesi anliyormusun ya arkada dursa onu hic birakam ama birakmiyoki korkuyo onlari goze alamiyo beni kaybetmeyide alamiyo seni secersem onlar muzsiz olxak diyo onlari secersemde sen ben ne yapim diyi onun yasi 26 okuyo daha vede. Yurt disnda

• olduğu yere kadar git bence.

• seviyorsa daha da körükler mektup

0|0
    0|0
  • yuvarlar...

0|0
    0|0
  • ailesi neden seni istemiyo peki?

0|0
    0|0
  • ptt'nin bütün çalışanlarına söverdim :)

0|0
    0|0
  • aferin, çok yaratıcı

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Bunu yapma eğer seni seviyorsa... oda hep öyle yapardı... son kez benden habersiz beni yanına çağırır... sonra her seferinde ayrılmak ister... seviyorsa seni ona koyar ..ama bir gelecğin yoksa sana yakışır..

0|0
    0|0
    • Karasizim ama bii isik gorsem kalicam dayanicam ama yok susuyo hep konusmayalim bunlari diyo kirmayalim birbirimizi diyo

• sarılma ... son kez mpücük kondurma ..istemiyorsan lütfen hisstmiyorum seni de ayrıl...

Kızlar Ne Diyor 11

• çok romantiksiniz siz gençler:) ben olsam pat diye ortadan kaybolurdum.. hiç bişy söylemeden.. ulaşmaya çalışırsa oturup konuşurdum yüzyüze.. satırlarda duygu pek aktarılamıyor diye düşünüyorum.. ama gözlerin teması başka.. bilemedim.. içinden geldiği gibi davran.. kişiyi sen biliyorsun.. realist biri ise etkilenmez..

1|0
    0|0
    • Haklisin ama yapamiyorm oyle msktubu verip ortadan kaybalum diyimrm bana ulasamasin hic mesela demi seviyorsa ara bulur bei ikna eder

• Demi beklemedigi bi anda yapim diyorm ama o hatali hergun diyorm bak bana davranma diye ailesiyle benim yuzume kavga ediyo ban bagiriyo

• önce sorunları konuşmaya çalış,tavrını bilirsin.. kadın veya erkek .. eşyadabile bu böyle kaybetmeden değer bilinmiyor

• Böyle anlayışlı ve romantik birini kaybettiğim için kendimi yerden yere,duvardan duvara vururum:DD

0|0
    0|0
  • ... kodumunun madem ayrılmak istiyordun koklatp sarılcağına adam gibi söyleyeydin ya.

Derdim ben olsam yani..

1|1
    0|1
  • fazla duygusal yaklaşıyorsun.Al karşına konuş mektup neymiş.

0|0
    0|0
  • yırtarım

0|0
    0|0
  • daha çok kudurur bence

0|0
    0|0
  • iyi yapmis olursun canım.

0|0
    0|0
  • öpüp sarılıp sonrada eline mektup verip ayrılmak garip kaçmaz mı?

0|0
    0|0
  • Öyle olmaz bir buçuk yılın hatrına oturup konuşmak gerek..

0|0
    0|0
  • gülmekten ölürüm.mektup ne ya,gelsin konuşsun da iki ağlaşalım.

0|0
    0|0
  • gelecekte senle ilgili planları yoksa fazla üzülmez.geçer acısı hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...