Onu düşününce nefes alamıyorum

sevgilimle bugün itibariyle ilşkimize ara verdik.. şu saate kadar tuttum kendimi mesaj atmadım ama saat ilerledikçe korkuyorum.. umutlarımda tükeniyo.. çok özledim.. sarılmasını.. bakısını.. askmm demesini.. salaklıklarını... canım cok açıyo.. aşk acısı gercekten çok zormuş... uyuyamıyosun yemek yiyemiyosun.. düşünmekten..napıcam bilmiyorum

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• daha 1 gün olmuş ara vereli ondan böylesin. kafanda ara vermişsin falan diye düşünme tamamen bitti diye düşün onu kafandan çıkarıp atmaya çalış fazla düşünme kendini bu duruma alıştır ve onsuz da yapabildiğini gör. bir erkeğe fazla bağlanmayın sonrasını bilemezsiniz herşeye hazırlıklı olun ki sonradan üzülen taraf siz olmayın kızlar. bu durum zor biz çok bağlanıyoruz ama bağlanmamamız gerek. kendine güvenin olsun herşeyin hayırlısı de. ne oluyorsa olcaksa senin iyiliğin içindir öyle olması gerektiği içindir unutma

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• link en pahalısıyla ama

1|0
    0|0
  • nefes alma efes al esprisi yapmayacağım hatta espri dahi yapmayacağım. sadece bir düreç bu gelip geçecek yaşanılması zorunlu .

2|1
    0|0
  • Limonlu soğuk soda iç.. Midedeki kelebek etkisini hafifletir biraz..

1|1
    0|0
  • başka bişeye adepte ol daha yeni ayrıldığın için tek onu düşüneceksin ama zaman bunu tek ilacıdır

1|0
    0|0
  • yat uyu yaa milyarda bir olan bi vakyla karşılaştın ve geçti say

1|1
    0|0
    • sabah kalkınca yine aynı ... kısır döngü .. bu süreç böyle gidicek gbi bi müddet

• gitmez gitmez kimse bulunmaz hint kumaşı değil

• oo daha yolun başındasın yeğen pişmen lazım..

0|0
    0|0
  • Onu düşününce nefes alamıyorsan şuan yaşadığına göre onu düşünmüyosan düz mantık :D

0|0
    0|0
  • yakında unutacaksın

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar kesin konusabiliosun ki ? hala mesaj bekliyorum.. ve biliyorum atıcak..

Kızlar Ne Diyor 10

• yavrum benim yaa ^-^ bende senin gibiydim. ama gurur yaptim. ve gittikce daha da uzaklastik. bence olay sogumadan anlat icindekileri ona. askta gurura yer yoktur. sonra bi bakarsin hersey icin cok gec olur :)

tecrube konusuyor :)

1|0
    0|0
    • o kadar çok konuştuk ki.. zaten bilio ne düşündüğümü. biraz tut kendini mesaj atma diyo.. bu sefer ben de gurur yapıcam yapmak zorundayım.. zamanında çok ezdirdim gerçekten kendimi..

• uzuldum ^-^ gercekten. cocuk diyecegini demis . bence sende artik unutmaya calis . biliyorum zor ama guven kendine. ve her ne kadar onu ozlesende cevrendekilere yansitma bunu. o uzulsun brazda seni kaybettigine . intikam al ^-^

• daha yasın kaç yaa canım 24 yasındayım ben kusura bakma ama daha çok kazıklar yıceksın taki haytı ogrenınceye kadr

1|0
    0|0
    • 19 .. haklısın.. daha kimbilir neler yasıcam su hayatta ama şu an içinde bulundgum durumda o kadar zor ki..iyiki bu siteyi bulmusum diorum.. oyalancak bişiler buldum.. en azından farklı tecrübeler dinliorum..

• ben senın yasındayken ıl askımdan ayrıldım 4 yıl sonra ee ne oldu ben onsuz yasayamam olurum bıterım 1 yıl cekıyosun en fazla .sonra unıversıte hayatı asık oldugumda oldu erkekler gıbı tensel hazların pesınde kostugumda " sonra ılk askımın bana yaptgını ben yaptım herkese neler gorduk nelr daha neler yasayacksın dur bakalım kımler çıkcak karsına dahaa yolun basındasın sımdı uni. bıttı iş hayatı bakalım daha nelr gorcez :D

• Buda geçer..Sıkma canını..

1|1
    0|0
  • Ne kadar süredir bi birlikteliginiz varki. Merak etme sevıyorsa oda dayanamaz bi mesaj atar sana ;)

1|0
    0|0
    • 7 ay bitti 8. aya gircez yarından sonra.. ama 7 ayın 7si hep onunlaydım aynı evde yaşıyoduk.. birbirimizin her halini biliyoruz.. evli gibiydik.. aslında zaten sıkıntı burda alışkanlık oldu bi yerde.. çok alıştık birbirimize.. ama dediğin gibi seviyosa mesaj atar.. sevdiğini biliyorum.. benim için çok şey yaptığını biliyorum ama ayrılmamızın ikimizin adına iyi olduğunu düşünüyo.

• Bence dönücektir seviyorsa bi süre sensız yapabilir ondan sonra ypptığı herşeyde senı arıcak,senın olmanı isticek. Sonumuzun olmadığı düşünmüyosa nıe aynı evde evli gibi yaşadı o zaman zannetmıyorm ben tek sorunun o oldugunu ;) Hakkında hayırlısı canım (:

• di mi ya ? :) beklicem bakalım gelişmeleri yine burda paylaşırım. :) teşekkür ederim

• baska seylerle ilgilen

1|0
    0|0
  • Gereksiz duygu halleri.

1|2
    0|0
    • halbuki açsa metallica'yı onun dirisini değil ölüsünü düşler ;)))

• sadece nothing else matters ı dnleyebiliorum şu an :) yada mama said .. ağlamaklı parcalar var yani :)

• kenedeni kaptırırsan olacagı bu.aramı verdnz yoksa tamamenmı bıttı?

0|0
    0|0
  • az sabret de bunu yapacak yeni birilerini bul

0|0
    0|0
    • bişileri bitirmeden yeni birine karsı bişii hissedemiorum.. çok kötüyüm bu kadar aşık olmamalıydım..

• bişylerin bitmesi zaman alabilir, aşık da olabilirsin...ama bilmen gereken bunun mutlaka biteceği

• montla sıç

0|0
    1|0
  • Off ben de aynı durumdayım ve on gün oldu. Telefona kilitlenmiş vaziyetteyim gerçekten çok acı. Böğrümde öküz var.

1|0
    0|0
    • aynen.. sen yine 10 gün süper dayanmışın..

• oha ben böyle olsadım ölürdüm heralde ağlamak :( kendini çabuk toparlaman ne güzel.. ben hala ondan mesaj bekliyorum..

• Dedim ya mecburum, gözyaşlarımı zor tuttuğuma emin olabilirsin, sizinkinde hala umut var ama gene de...

Yükleniyor...