Reçetesiz satın alınabilen sakinleştiriciler?

Arkadaşlar lütfen saçma sapan konuşmayın espiri yapmayın sadece sorduğum soru ile alakalı cevap istiyorum ne eleştirin ne şaka yapın. Öncelik Hap olarak isim istiyorum fazla uyutmasın sadece sakinleştirsin istiyorum. teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dostum senin o istediğin hem uyutmayıp hem sakinleştiren haplar eczanede satılmıyor ya. alıyorsun bi tane ne uyku kalıyor. ne sinir kuş gibisin

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakinlestirici olup uyutmayan bi ilac zor..

• Bende öyle düşünüyorum ama aramakta fayda var, bildiğin bir ilaç varmı?

• Recetesiz satilanlar hakkinda bi fikrim yok malesef

• reçetesiz antidepresan yok doğal yollar dene

• genelde sakinleştiriciler ne yazık ki yan etki yapar halsizlik algı zorluğu uyku hali insanlarla iletişim kopukluğu yapar bende kullanmıştım bi dönem. yorum yapmayın demişsin ama iyi bi dr. yazsa belki daha faydalı bi önerisi olabilir. bi arkadaş pasiflora demiş onu bi yakınım kullanmıştı ve memnundu. ben bilindik tabletlerden kullanmıştım çok stresli bi dönemimde iş stresini yok etsin derken iş hayatımı yok etmişti. ve bıraktım. memnun değildim yani.

• Önere bileceğin bi ilaç adı yok mu aklında?

• lustral kullanmıştım. uyutuyodu bilgin olsun

• eczaneye danış yan etki yaparsa kullanma vebalini alamam

• PASIFLORA.tamamen bitkisel ve surup .aninda mutlu mesut sakin oluyorsun , bi kasik at arada:)

• N'aber?

Erkekler Ne Diyor 2

• PassifloraKadehe koyup, içine buz attın mı mis gibi viski oluyor hem de..

• Kulağa hoş geliyor.

• ecza deposunda 3 sene çalıştım.ilaç ismi yazmıyorum.çünkü bünyende ters etki yaparsa o zaman kötü olur onun için.rezene felan iç.en azından doğal.

• İlaç ismini yaz lütfen. teşekkürler.

• istersen engelle ama kusura bakma dostum sinir sistemine etki eden ilaçlar bunlar.ben bile doğru düzgün ilaç kullanmıyorum.başım ağrısa bile.rica ederim ama üzgünüm.normal doktor bile reçeteye yazayacağı ilaçlar var.ama bu sağlık bünyen dayanamayabilir. iyi düşün derim.

Yükleniyor...