Kapat

Ben neden böyleyim :(?

yıllardır spor yapıyorum babam beni başlattı buzamana kadar hiç bırakmadan geldim zamanlada sevdim boyun 1.60 kilom 53 kas bayanlara yakışmaz demeyin ben seviyorum. özellikle kol kaslarıma önem veriyorum ( sıktığımda 32cm kol kalınlıgım var) ama bilek güreşinde iyi değilim hatta çok kötüyüm ön kolda çalışıyorum benden daha kassız erkekler beni yeniyolar kızlardan bile çok zorlandıklarım oluyo neden böyle :( kimisi genetik dyo

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bileklerin kuvvetsiz demekki bundan dolayı yeniliyorsun. güreşte bilek çok önemli

http://www.youtube.com/watch?v=a-Ct_DNUsVc burada da bir örnek çalışma var

0|1
    0|0
    • bu hareketleri yapmaya başladım 3 4 aydır yapıyorum ama sankı etki etmıyo gibi :/ bilegim bukulmuyo pek kolumun gucu yetmiyo sanki

• güç kazanmak için yüksek ağırlıklar gerekli. çalıştığın ağırlıkları arttırma şansın varsa onlarla denemelisin bence. kaslar belirli bir ağırlığa alıştıktan sonra daha fazlasını ister güçlenmek ve hacim almak için

• Amabenden daha yapisizlar beni yenebiliyo zaten. Zoruma gidende o erkler ztn yeniyolar bir kac tanesni yendm ama yenenlerde spor yapmayan insanlar hep benden daha kassizlar kizlardan ble cok zorlandiklarim oluyo

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Masküler kadınlar kesinlikle çok çekici

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• yapanlara kotu gozle bakıyolar moral vermiyolarki

• Herkes özgür olmalı , seni tanıyor olsam desteklerdim , hayat , vücut ve tercihler senin , sen mutluysan ve beğenmesini istediklerin seni hoş , çekici buluyorsa sorun yok

• erkek vücudu ile kız vücudu çok farklıdır erkekte testesteron hormonu var bir kere. erkeklerin bu konuda bir adım önde olması çok doğal. kafana takmaya değmez bence. ayrıca bir erkeği bilek güreşinde yenince kimse sana madalya takmayacak bir de böyle düşün

0|0
    0|0
    • Bu hormon erkeklerin daha. Cabuk kas yapmasini saglamiyomuki hic spir yapmamis bir erkek daha kasli olmama ragmen yeniyo. Ama. Yenenlerden. biri kiz. olunca herkez yillardr bosuna ugtasmssn dyo :-\

• hayır sadece görüntümün hakkını vermek istiyorum benden cılız birine yenilmek istemiyorum :/

• çok önemli değil bence bu tarz şeyler. yine de sen bilirsin ama kendini başka konularda geliştirmeni öneririrm :D

• Bayana kas yakışmıyor ya.
    fazlası zarar.

0|0
    0|0
    • diğer bölgelerimde çok az var... karın kasım iyi ve kol kaslarım var ama bilek güreşinde yenildiğimde boşuna çalışmışsın diyolar :/

• 11 - 12 maç var akşama yazdım seni

0|1
    0|0
    • Sadece kol ve karin bolgemde kas olmasiyla macami cikiyorum iher bolgelermde sıkılasicak kadar var oyle erkek gbi degilim

• takılıyorum :)

• İyi bakalim :-)

• sende sıkıntı yok aksine süpersin.. bilek güreşinde teknik çok önemlidir.. gücün vardır -ki eminim var. gücü iletmeyi kullanmayı öğrenmelisin..

0|0
    0|0
  • Benimde bilegim kotu

0|0
    0|0
  • Seni görmek isterim açıkçası

0|0
    0|0
  • bilek calis

0|0
    0|0
  • 32 cm kol nedir iki kolunu birleştirip mi ölçtün

0|0
    0|0
    • Hayir tek kolum ama sıktgmda okadar oluyo cok uzun suredir yapiyorum kicukken basladim. şu an 24 yasimdaym ama yazdgm gbi sorunum var .

• o kız seni nasıl yendi bilmiyorum demek ki onda da var birşeyler :) Linkdeki videoda vucut geliştirici ile bilek geliştiricinin kapışması var, tahmin ettiğim gibi çıkmamış sonuç
      alkislarlayasiyorum.com/.../bilek-gurescisi-ve-vucut-gelistiricinin-bilek-guresi

• kızın spor geçmişi pek yok kısa sure fitness yapmış bir arkadaşım videodaki gibide bilek güreşici flnda değil sağda 2 dakikayı buldu solda 1 dakika anca dayanabildim. busefer arkadaşlarımda güçsüz olduğumu düşünüyolar moralim bozuluyo :/ halbuki uzaktan bakıldığında öyle durmuyorum :/

• Erkeklerde bileğini mastla güçlendirdiği için

0|0
    0|0
  • kemik gücü kas gücünden daha önemlidir bunu unutma

0|0
    0|0
    • Sut ve sut urunlerni hep tuketrim kalaiyum. testlerde hep yuksek cikar. Kemik gelisimim ynede dusuk kalmis olabilirmiki kollarm. dahada kasli olsn. istemyrumda zaten yillardr bukadar oldu. İstdgm sadece guc yani kizlardan hic degilse..

• kemik gücü dediğim şey erkeklerde daha fazladır kadınlara göre ve kemik kalınlığıyla alakalı bu saatten sonra değiştirebileceğin bişey değil o

• Kizlardanda yenildklrm oliyo ozaman bosunami calsp gelstrms oldum simdi ben :-\ kollarmi gucku sanydum hevesm kirildi boyle olunca :-\

• https://www.youtube.com/watch?v=wGC8BsveTWA bilek güreşinde kas kadar genetiğin önemi var videoda senin dediğin gibi kız daha yapılı ama yeniliyo

0|0
    0|0
  • Genetik olabilir bencede mevcut olan kas tipleriyle alakalı. Kas gücü direk olarak kol çevresiyle ölçülmez. Bu arada benimki 30 cm değil ya o ne öyle maşallah :) Normal güreşte nasılsın yenebiliyon mu kızları erkekleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fazlası zarar bir kızda kas güzel bulmuyorum kız dediğin narin olmalı

0|1
    0|0
    • Benim hosuma gdyo kucuklgmden beri yapyrum amacim goruntumun. hakkini vermek

Yükleniyor...