Kapat

Ben n'apıcam şimdi :S

arkadaşlar 1 aylık çıktıgım bi ilişki vardı kavgalıyız şimdide. bugün ben akrabaya giderken bunun en yakın arkadaşları o arada oturuyolardı serseri kılıklılar işte bende şans işte şort giymiştim benim arkamdan böyle öküzün trene baktıgı gibi baktılar :( çıktıgım cocuga derlermi sizce ? ve bu seferde beni yanlış tanımasını istemiyorum napmalıyım sizce :(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış tanıma değilde doğru tanıma olur şort giyipte sevgilinde mi saklayacaktın yani..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Söylerler. Senin Sort giymen sevgilinin düşüncelerine terse ya sevgiiyi değiştir yada yaşam tarzını. seçim senin.

0|0
    0|0
  • bu havada uzun pantolon mu giyeceksin onun arkadaşları delikanlı olsa arkadaşının kız arkadaşını görünce başını önüne eğerler.Öyle bakacak ta kanka yenge bunu bunu giymiş diyecek.Öyle arkadaş olsa burnunu kırarım.Boşver bacım sen.Namus şortta değil kafadadır.Birde sakın başkaları ne düşünür diye hareket etme hem anlamsızdır,hemde sonra çok üzülürsün

0|0
    0|0
  • Empati kuruyorum. Loading...

Empati failed!

1|1
    0|0
  • Bence demezler ne dicekler '' senin manitayı gördük şort giymişti taş gibiydi'' denmez ki en fazla gördük derler :))

0|0
    0|0
  • Keyfine bak anı yaşa. Düşündüğün şeye bak :)

0|0
    0|0
  • Şort giymekte ne var ki?Senin arkadaşının ve onun arkadaşlarının öküzlüğü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• karaktersizlerse derlerde.bence sen takma senın hayatın bu ne gityersen giy

0|0
    0|0
Yükleniyor...