1.90 boy ve hayat?

Merhabalar ben 1.90 boyunda esmer profilden bakacağınız gibi tipsiz değilim ya normalim işte biriyim :) Sorum size kas olacak. Ben spor yapıyorum. kilom 85 yağ vücudumda neredeyse hiç yok. Kaslı biriyim ama orantılı manken vücudu diyebiliriz. Sorum size kızlar. Fit vücut mu daha güzel yoksa vücut geliştirmecilerin yaptığı o devasa damarlı damarlı vücutlar mı? :) 1-2 arkadaş bana öyle ol diyor ama ben hiç o yana kaymadım çünkü böyle iyidir :) Fotoğrafta atarım olmadı bakarsınız :) Fikriniz nedir 1.90 biliyorum uzun diyeceksiniz de ne yapalım kaderde bu var :=)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Fit olmak daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şişmene gerek yok yağa dönüşür birader sonra yaşlanınca üzülürsün yağ tulubası olursun damar lı dediğlerin aminoasit ve iğne vücuda zarar balon gibi şişer kaslar

0|0
    0|0
    • Hocam sen anlarsın 130 cm omuz 42 santim kol 82 bel var iyidir dimi.

• iyi bence sürekli şınav sayını arttır vücudunu şekle sokar onun dışında bu vucud ölçülerin boyuna göre iyi şekerden uzak dur

• Bro işte vücut zaten şekilli de işte abartıya kaçarım falan diye sordum. Ben durumu koruyayım ileriye gitmeye gerek yok :)

• Bende 1 93 um uzunsan vucudunu kullan vücut yap

0|0
    0|0
    • Kardo vücut var ölçüleri altta yazdım fakat hani ilerleteyim mi dedim fitlikten biraz ileriye geçeyim mi vazgeçtim ama :)

• 1 90a 85 kiloysan yagda yok diyosun zatif olman lazim senin sende damarsiz kas yap ozaman 😂

Yükleniyor...