Facebookta şimdi okuduğum yazı...hayvanseverler bakar mısınız?

Bugün büyük bir hata yaparak gittiğim maslak tim show center sinemalarının çalışanlarının yaptığı teriyesizliği size anlatmak isterim gittiğimde güzel mi güzel tek gözlü kör bir kedi vardı gittim kucağıma alıp sevdim daha sonra tim'in önünde duran sandalyelerden birine bıraktım. arkamı döndüm birde ne göreyim ufak bir çocuk önce sopayla vuruyor ardından köşeye sıkıştırıp taş atıyordu geri dönüp çocuğa bağırdım ve oradan sözde bir insan evladı çıkarak ben burada çalışıyorum burası bizim yerimiz bu çocuk benim çocuğum biz günlerdir uğraşıyoruz bu pis hayvanı buradan uzaklaştırmak için dedi.tabii tarafımdan kavga çıkarıldı araya o gün görevli olan bir kadın geldi o da dolayısıyla bu sözde insan evlatlarının tarafını tuttu ardından ben sinirle timin içerisine girdim yetkili birini bulmak için arkamı döndüğümde çaycıyı çağırıp zavallı kedinin üstüne çay döktürüp 3 kişi kediyi tekmeleyerek kovaladılar tabii kediyi bulup oradan uzaklaştırdım

bunu facebookta buldum böyle insafsızlara lütfen para kazandırmayın

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten insanları anlamak zor çocuk yetiştirmekten haberleri yok ! eve ekmek alıyorum yolda köpek oluyo bi parça köpek için ekmek kopartıyorum verirken köpek kaçıyo neden çocuklar köpekleri durmadan taşlıyoooo yurdumuz kadını çocukları fırlatıp fırlatıp sokağa salıyo azcık ilgilenseler ne olur ki

1|1
    0|0
    • çocuklar bi de ne görse onu doğru zannediyor insanlarda hiç vicdan kalmamış o hayvanı tekmelemek yerine bir parça birşey vermek çok mu zor ya

• kadir her sözüne katılıyorum üsttekini okuyunca gerçekten sinirlendim herkez sizin gibi olsa...

• asıl ben teşekkür ederim bizi bilgilendirdiğin için

Erkekler Ne Diyor 3

• Varya orda ben olcam kafa göz dalardım bu kadar şerefsizlik olurmu bizim evimizdede kedi var hemde bir gözü yok yalan söylemiyorum bu kadar adilik şerefsizlik olur mu ah orda olsaydım or*osbu çocukları p*ç kuruları onların yaşaması yasaklansın inşallah ettiklerinin 100 katını bulurlar ne diyeceğimi bilemedim Allahım inşallah cezalarını verir

1|0
    0|0
    • valla istanbuldaysan gitmeyerek o şerefsizlere para kazandırmayarak da cezalandırabilirsin bence böylelerine kuru ekmek bile fazla

• Keşke ben orda olsaydım keşke! Çay dökmüşler tekmelemişler şerefsiz ki ne şerefsiz. Sen mi gördün olayı facede bir arkadaşın mı ? Hiç vicdan kalmamış valla bak çok sinirlendim anlatamam :(

• dedim ya facebooktan okudum hayvanları özellikle kedileri çok seviyorum dedim dayanamadım yazdım

• Hayvan sevmeyenleri geçtim eziyet edenlerin Allah belasını versın ne isterler zavallı hayvanlardan

1|0
    0|0
    • amin çay dökmek ne demek ya zavallı hayvana kendilerine dökülse o çay yemeden içmeden acile koşarlar o hayvancağız haşlanmıştır yazık :(

• kendisinde yok ki çocuğuna aşılasın

• bunu yapanlar hayvan bile olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• buraya yazıcana o yerin bi merkez ofisi vardır ve başka yerlerde de çok bilmem ama şu şikayet siteleri falan varya adını yazarak ifşa et bak neler oluyo hayvanlarda can taşıyo tamam uzaklaştırmak isteyebilirler ama acı çektirmek de neymiş benim kedi fobim var fazla yaklaşamam hayvanları uzaktan sevmişimdir ama incitmek asla aklımdan bile geçmez.

0|0
    0|0
  • böyle yapan bi çocuğum olsa bi tane patlatırdım onun da canı böyle yanıyor diye. gerçekten abartmıyorum yapardım bunu.. bunlar nasıl çocuk ya ben küçükken yolda ölü kedi ya da yaralı köpek gördüğümde ağlayacak gibi olurdum :/

0|0
    0|0
    • o kadına da çocuğa da dalmak lazım katıksız danalar

• Allah yarattı lafını önemsemeyene sen de Allah yarattı demeyip dalacaksın ondan anlarlar

• terbiyesiz , vicdansızlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...