Hayatımın hatasını mı yaptım ki :(

tercihlerime denizli p.ü çivril m.y.o okulu yazdm ve su an geldifi takdirde gitmemeyi düşünüyorum ne olur bilen arkadaşlarm beni aydınlatsın cok zor durumdaym :(

Güncellemeler:
arkadaşlar yeter tamam yorum yapmayn ben onu bi arkadaşıma bi anlık kızgın ve öfkeyle yazdım bunu cok mutluym o ünv. sectm için tamam yeter (:

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• niye gitmek istemiyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben pamukkale üniversitesinde son sınıfta okuyorum. ama merkez kampüsteyim ben. hangi konuda bilgi almak istiyorsanız yardım edebilirim ?

0|0
    0|0
  • myo yazdığına göre puanın düşükmüş demek ki.en başa yazdıysan o gelir yapacak bişey yok.gitmeyeceksen bir yıl daha çalışır bir lisans bölümü kazanırsın.tabi ailen izin veriyorsa

0|0
    0|0
  • ben mühendislik fakültesini bıraktım 5 sene hazırlığı geçtim kaldı dört iki sene okudum kaldı iki sene bir anda bıraktım, o kadar da ölümcül bir şey değil yani =)

0|0
    0|0
  • Bulunduğun il neresi , ona göre eğitim düzeyini söylüycem bide hangi bölüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• asla hayatınızın hatasını yapmadınız.daha bir çok hatalarınız olacak önünüzdeki yıllarda bunu daha iyi anlayacaksınız.

0|1
    0|0
  • Sen neden böyle pinpiriklisin yaw.s hatırlıorum daha öncesinde sorduğun sorularıda..Sana denizli yazma demiştim ama yazmışsın :) isteyerek yazdın kimse seni zorlamadı o halde şimdi sorun ne?Geldiğinde gitmezsen seneye başın çok ağrır.

0|0
    0|0
  • acıklandımı sonuçlar

0|0
    0|0
  • ne cabuk acıklandı yerlestirme sonuçları

0|0
    0|0
  • madem gıtmıcen neyın gazına gelıp yazdın kı?su tercıhlerde kendı hedeflerınızı dusunun hıamk

0|1
    0|0
    • gizlenip yazmak kolay geliyor demi ben degil arkadaşm paylaştı bunu o gizliden cık sene hadi.

• ben arkadaşıma kızdıgm için yazdm dedm arkadaşm yazmş demedm nasıl bir okuma sekln var ama tabi kıskançlgın öyle bir hal almış ki gecer gecer ;)

• ay evet cok kıskanıyorum :D keske bende myo kazansaydım itu hiç iyi bir okul değil ya neden itu de okuyorum ki puuf keske derece yapmasaydım snı kıskanıyorum evet...! :DD:D::DD:Ddd.d.d.dhıamkk

• bişiy olmaz özlem seneye gidersin üzülme

0|0
    0|0
    • beklerim şekerim göster

Yükleniyor...