Böyle uyuz isimler bulmayı nerden öğrendik?

olimpiyatlarda potanın perileri ve filenin sultanları takma isminlerini duymak sinirlerimi bozuyor. Sürekli potanın perileri,filenin sultanları diyor yorumcular. Başka bir isim bulsalardı daha iyiydi. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|26

En İyi Kız Görüşü

• Sultanlar güzel de, perileri sevemedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Başarılı olunca iyi d eo isimler başarısız olunca kulağa hoş gelmiyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Eleştirmişsinde kendi fikrini belirtmemişsin ne olsaydı mesela hadi var mı hayal gücün? Ayrı bir sorudada oyla senin bulduğun isimlerle eski isimleri bakalım bu kadar rahat eleştiri yapabilen birinin yaratıcılığı ne durumda.

0|1
    1|0
    • Daha farklı bir şey olabilirdi.illaki şu olsun diyemem .fikir belirtmek gibi bir zorunluluğumda yok.herkes istediği şekilde soru sormakta özgür.

• Tebrik ediyorum üstad iyi söz.

• illaki bir alternatif sunmak gibi bir zorunluluğum mu varda siz bu kadar ayaklandınız. Takma isimsizde olabilerdi.benim sorum benim yorumum istediğim tarzda soru sorarım siz ikinizi zerre kadar ilgilendirmez. Siz nasıl biliyorsanız öyle düşünün ben hiçbişey kaybetmem.

• Hacı Çarli'nin melekleri garibine gitmiyor da bunlar mı sorun :)

0|1
    1|1
  • Böyle uyuz isimler bulmayı nerden öğrendik?

uydururken chicago bulls vs isimlere özenmişlerdir belki :/

0|0
    0|0
  • bu kadar çirkin itici periler olamaz hakkaten. sultanlar fena değil yine.

0|0
    0|0
  • takımı biraz daha bize özgüleştiriyo bu adlar, ben doğru buluyorum. ibrahim kutlu aylı, harun erdenaylı kadroda 12 dev adam diye diye kıcımız yırtılıyodu, hepimizin dilindeydi. finale kadar gidebilseler, bugün itici gelen o isimler gayyette içselleştirilir, gurur verir ama vasat performans gösterince kötü duruyo

0|0
    0|0
  • Hayali karakterlerle bir şeyler yapmaya çalışıyurz. Türk milletinin genel özelliği. Ver gazı coşkuyu yapsınlar. 12 dev adam güzeldi . Ama sultan peri derken Amerikan izbandutlarıda set vermeden devirdi bizim sultanları. Önce bol başarı sonra lakap olsun .

0|0
    0|0
  • züğürt tesellisi yahu potanın perisiymiş icraattan söz edin işte kendi kendimizi övüyoruz tipik türkiye vatandaşı davranışı milli takım de geç böyle saçma sapan adlara ne gerek var

0|0
    0|0
  • iş bunlara kalsa iyiydi

0|0
    0|0
  • Sen bi tane söyle çok kolaysa ?

0|1
    1|2
    • Herkesde bu kadar saçmalayacak kıt zeka yoktur .

• Arkadaşım tamam la sus .

• Senin hastalarına allah sabır versin sen o hastaları elinle tedavi eder çenenle gebertirsin .

• filenin Carmen Ekeltraları mı diyeceklerdi... Onlarda senin gibi biraz şaziye

0|0
    1|1
  • Bence de çok saçma ve gereksiz..

Şimdi de minderin aslanları çıktı :(

0|0
    0|0
  • güllenin bacıları hepsinden güzel bir isim bi tek onu beğeniyorum :D

0|0
    0|0
  • eet saçma geliyo bana da direk voleybolcularımız falan desin ne olacak yani

0|0
    0|0
  • Voleybolculara şöyle desek nasıl olur:Anadolu'nun nasırlı elleri. :)

0|0
    0|0
  • Güzel bence ayrı bir heyecan katıyor. değişik .

0|0
    0|0
  • Voleybolcular periye daha cok benziyo di mi

0|0
    0|0
  • Potanın popileri.. Bence mantıklı olabilir..

0|0
    0|0
  • güzel bence

0|0
    0|0
  • Filenin çorapları olsa dahamı iyi olacaktı :)

0|0
    0|0
  • itici

0|0
    0|0
  • Bence takma isimleri güzel

0|0
    0|0
  • Kendilerince bir güzllik yapacaklar ya o işte mesele :)

0|0
    0|0
  • O konuda bizim medyamızın üstüne yoktur zaten.

0|0
    0|0
  • saçmalık sadece.

0|0
    1|0
  • İlk yorum benden olsun hayırlı olsun =) Ad saçma ama icraatları büyük Eee sonuçta hepsi türk normal

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Sorma gitsin.

Hatunlar 1.80 onların bir bacağı benım boyum kadar vucut desen izbandut çakması ondan nasıl peri oluyor anlamadım ki..

1|0
    0|0
  • filenin panterleri, potanın kedileri :p

1|0
    0|0
  • periler saçma gerçekten :/

1|0
    0|0
  • Aynen ikisini de duymak sinirimi bozuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...