Bir erkekten/kızdan hoşlandın ve sen dikkatini çekmek için ne yaparsın?

bir erkekten/kızdan hoşlandın ve sen dikkatini çekmek için ne yaparsın ve sonuç ne olur?

Es geçmeden herkez cevap yazarsa sevinirim

Güncellemeler:
ben cevabımı yazim = bakışırım bakıyorsa işaret ederim gelirse benmdir glmezse konuşmaya deymez rezilde olmazsın :) doğruysa puanları görelim :D

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle onunla ilgilendiğimi ona belli ederim. Kızlar farkedilmekten hoşlanıyor bunu farkettim. Örneğin yeni bi ayakkabı aldığında ya da yeni bi saat taktığında bunu ilk farkeden sen ol. ne bilim güzel bi saatmiş çok hoş durmuş kolunda de. Bunları duymak hoşlarına gidiyo...

0|1
    0|0
    • yalanlarla tavla geçek olmasada ilgi göster senndir diyosun güzelmiş

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir yolunu bulurum duruma göre.Kafama taktıysam alırım,sevdiği yoksa.

0|1
    0|0
  • ben gider konuşurum.içimde sevgi saygı kin nefret ne varsa onu dışa vurmadan rahat edemem.her zaman ilki karşından bekleme gibi bi huyum yok.

0|1
    0|0
  • dikkat çekmek için abartılı gülüşler hareketler asla yapmam. hiç bişey yapmam doğal halimle davranırım mutlaka şans eseri gözüne çarparım ve oandan sonra ne hikmetse sürekli baktığını görürüm. hangi ortamda hangi erkek hoşmuş diye geçirsem aklımdan bunlar olur. ( çok güzelll bi kız değilim ama çirkinsin diyeninide duymadım çok şükür)

0|0
    0|0
    • kararlısın ama bu güzel

• Sen çekicisin o zman.

• çekiciliğin içeriği nedir bilmem ama kendi halinde düz bi tipim, öyle kırılıp dökülen dimdik durucam diye baston yutmuşlardan değilim saçım başım sürekli yapılı gezmem, temiz düzgün giyinirim hatta çoğukez önemsemem bile kıyafetlerimi

• konuşmamla ve gülüşümle etkilerim en güvendiğim silahlarım bunlar:)

0|1
    0|0
  • Aynı ortamdaysak yaptığı her espiriye gülmem yeterli.

0|0
    0|0
  • soruyu soran arkdaş sen işaret edince niye kız gelicek pardonnnnnnnnnnnn?sen gidiceksin tabi ki.yani adam bakar kızda bakarsa iş tamam git konuş

1|0
    0|0
    • öyLr değil arkadaşlarına bişey kanıtlamak için bakanlarda var bak ayağıma nasıl getirecem misali yaşadım biliyorum gelirse iş tamamdır :)

• yanlış düşünüyorsun nasıl birşey yaşadıysan artık herkes bir değil ,bayan bakınca yalnız yakalayıp konuşşursun hem arkdaşlarına nasıl ıspat edicek ki?

• zaten amaç o yalnız kalmak işaretten kasıt

Erkekler Ne Diyor 6

• önce yakın arkadaşlarına giderim ben bu kızı seviyorum beni biraz övün methedin onla çıkan kız çok şanslı felan deyin derim:)

0|1
    0|0
  • Çıkarım karşısına söyler, konuşurum takır takır gerisi nasipp...=))

1|1
    0|0
  • en güzeli gözlerinin içine uzun uzun bakmaktır. zaten o da sennden elektrik almışsa o da bakar ve bir gün konuşmak için ortaya bi sebep bulunur ve tanışılır=)

0|0
    0|0
  • senin fikrindeyim kanki ama şunu da ekliyim eğer ben hoşlanmışsam etrafında biraz pervane olur dikkat çekici hareketlerede girebilirm yani sen buna katılıyon mu :D

0|0
    0|0
  • Yani... doğru olabilir; bakış önemli ama yide de rezil olma ihtimali hep var; yine her şartta cesurluğa iş düşüyor...

0|0
    0|0
  • gözlerine bakarak o konuşurken dinlerim ve ilgilmi belli ederim.kendisini dinleyen erkekleri sever kızlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...