Spor yapamiyorum sizce nasıl kilo veririm?

Oglenciyim malesef fazla hariketli gecmiyo gunlerim su icsem yariyo oglenci oldugum icin pek spor yapamiyorum bide Sevgilimde hep beni donerci cigkofte ci ye goturuyor kizdim artık gitmicezde :D aranizda su diyeti uyguladım 1 haftada su kadar verdim diyen varmi? ya da şöyle yap verirsin diyen gobegim kalcam basenlerimden aldim kiloyu ic bacaklarimdada var :/

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• öğünlerin arasında en az 5 saat ara olacak ve ara öğün yememelisin ayrıca 8 den sonra asla birşey yememelisin çok acıkırsan biraz kuru yemiş kavrulmamış bulursan daha iyi ekmek makarna pilav gibi hanur işlerinden uzak durmalısın! et, tavuk, balık istediğin kadar yiyebilirsin hayvansal yağ ve kaliteli z. yağı yiyebilirsin sıkıntı yok şeker kullanmayacaksın çay kahvede tatlıdan uzak duracaksıın meyve bile yememen lazım onun dışındakilerden istediğiin miktarda yiyebilirsin örneğin sabah kahvaltıda tereyağında 5 yumurta yarım kalıp beyazpeynir domates salatalık zeytin ye ama ekmek yeme 3 güne kadar alışıyorsun bu biraz saldırı gibi olur vücuduna ilk ay 7-8 kilo verebilirsin biraz spor yaparsan 10 kilo kadar verebilirsin daha kapsamlı istiyorsan durumundan gelirinden imkanlarından detaylıca bahset boy kilo yaşını ver bir diyet uygulama hazırlarım şimdiden kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kalori hesabi yaparak yediklerin ictiklerin 2000 kaloriyi gecmesin.

0|0
    0|0
  • Yemene içmene dikkat et.

0|0
    0|0
  • Yapman gereken akşam yürüyüşü olabilir. Sabahları iyi bir kahvaltı, sigara içebilirsin bir süreliğine.
    Gün içindede leblebi ye ara ara acıktıkça. Akşamda bir dilim kepek ekmeği ve yağsız tuzsuz salata.

0|0
    0|0
  • Bir haftada zayıflayan diyet yoktur..
    İnsan vücudunun en zor eriyen kısmı göbektir.. Bol yürüyüş ve sebze tüket şeker tuz hamur işinden uzak dur.. Standarrt şeyler..

0|0
    0|0
    • Ekmegi çıkardım hayatimdan. s

• sen kilo veremessin.

0|0
    0|0
  • uzman yardımı al kendi başına hareket etme. (diyetisyen) aç kalmadan zayıflamanın en sağlıklısı

0|0
    0|0
  • SabahIari kahvaIti yapmiyorum cunku seni dusunuyorum. OgIenIeri yemek yemiyorum cunku seni dusunuyorum. Gece oIunca uyuyamiyorum cunku acim. :D kesın 55 olursun :D

0|0
    0|0
    • Ahahahaha :D gece yersek daha cok kilo aliriz :D

• Ahahahah :D

• öyuzden gel abını dınle gece yesende fazla canın ıstemez yanı ıstahın kacar ya da basında ıstah kesen bırı olcak o değilde ben anlamadım öğlencıyım öğlencıyım sabahcı ol madem :D ya da su ıcme su deyıme anlam veremedım su ıcsem yarıyor su olmasa ne denır abi rakı ıcsem yarıyo sarhos oluyom hep falan :D

• profil resmindeki tay sen isen gerek yok taşsın maşallah ;))

0|0
    0|0
  • 1. si su içsen yaramaz suda kalori yok 2. si hareket edemiyosan az yicen sebze yicen

0|0
    0|0
  • Ne kadar hareket o kadar bereket spor yapmadan olmaz :)

0|0
    0|0
  • Seks yaparak

0|0
    0|0
  • Boy ve kilo nedir?

0|0
    0|0
    • 1.70 kilom 78 oldu :/ abartılı derece de gobegim basenim yok balik etli gibi duruyorum ama incelmem lazim :/

• Teşekkürler :)

• Rica ederim :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Yürüyüş yapamaz mısın?
    Ayrıca aksam 6 dan sonra bişey yeme ekmek yeme bol bol su ic kesinlikle abur cubur yeme :D kahvaltıni sıkı yap öğle aksam hafif olsun ara ogunde meyve felan ye :D. başarılar :)

0|0
    0|0
  • su iç diyecem ama kışın gitmiyor su ben yazın daha çok içiyorum kalorisi az yiyecekler yemeye çalış internette yazıyor ve yürüyüş yap illa spor yapmak gerekmiyor

0|0
    0|0
  • 30 dk ayıramaz mısın? Mekik çek

0|0
    0|0
  • Ekmek seker ve kirinti bunlari birak bide bol mekik cekiceksin bacak egzersisleri yapicaksn bak nasil kilo veriyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...