En yakın arkadaşın mı sevgilin mi?

en yakın arkadaşın ve sevgilin arasında kaldın diyelim ki ne yaparsın ?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen bi yazı okudum kankanla sevgilin aynı evde ev yandı sadece birini kurtarabilirsin hangisini kurtarırsın diye... Cevap Vermişdim ikisinin aynı evde ne işi var lannnn diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ikisini de şutlarım

0|0
    0|0
  • bu seneye kadar belki bu soruya arkadaşım derdim ama cevabım kesinlikle sevgili olur..güvendiğim arkadaşlarıma güvenemiyorum artık

0|1
    0|0
  • her zaman arkadaslık ılk planda olmalı sevglı durumu her an deısebılıyor gelecegınden emın olamıyosun:)

0|0
    0|0
  • Dost tabikide sevgili gelir geçer

0|0
    0|0
  • genelde sevgılı secılır ama ayrılınca ılk o sallamadıgın arkadasa kosulur

1|1
    0|0
  • önlem olarak sevgilinle en yakın arkadası tanıstırmayacaksın.

0|0
    0|0
  • soruyu biraz açarmısın ya tam olarak nedemek istediğini anlamadım

0|0
    0|0
  • arkadaş mı oda ney arkadaş falan yok bu devirde anı yasamak var. o yüzden anı sevgiliyle yaşayarak değerlendirirsin:)

0|0
    0|0
  • bence arkadaşım daha önemlidir sevgilin dahi olsa bi yerde garantisi yok eğer sağlam bi arkadaşın varsa ömür boyu yanında olacaktır...

0|0
    0|0
  • sevgili gelip geçer aşık olmadığın sürece.

0|1
    0|0
  • Kim arada bıraktı ise beni diğerini seçerim.

1|0
    0|0
  • İkisi de ''ya ben ya o'' diye abuk bir teklif yaparsa; ikisi de değil..

0|0
    0|0
  • seviyorsan gerçekten sevgilim çünkü onun bana yaşatığı duyguları arkadaşım yaşatamaz

0|0
    0|0
  • seçim yapamam arkadaşlarımı sevgilimi hemen özlerim ben

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım sevgilimdir

0|0
    0|0
  • ikisinin arasında ne yaptıgına baglı !

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaş...Açıklama yapmadan net cevap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ikisinin arasında kalıyorum zaten şu anda ve gerçekten zor. seçim yapacağım günün gelmesini istemiyorum.

0|0
    0|1
    • bende kaldım ama sevgilimi seçtim :)

• mutluyum çünkü değecek insanı buldum. bana sadece sevgili değil arkadaşta oluyor. bunu ayırt edebilmek önemli değmeyen bi insan olsaydı üzülürdüm ama o benim herşeyim zaten ikisinin arasında kalmama sebep olanda arkadaşımdı yol vermem gerekti gitti.. :)

• benimde sebep olan arkadaşım :/ ikiside çok zor vazgeçecegim kişiler ama. arkadaşım çok zor günlerimde yanımdaydı. o günleri asla unutamam. sevgilimde şu anda benim yanımda. ve bana her anlamda destek olacak biri. düşünmek zor gerçekten..

• sevgili gelip geçicidir ama arkadaş on bin akrabaya bile bedeldir o yzden arkadaş diyorm.

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım dostum dediğim kişiyse tabi ki de DOSTUM .

0|0
    0|1
  • ikisi de.

0|0
    0|1
  • insan aşık olduğu kişiye daha yakın oluyor hormonların falan etkisi var tabi.

0|1
    0|0
  • Bunu soranlar hep sevgiliyi seçti :D

0|0
    0|1
  • İkisinide elde ederim. Nasıl kalabilirim ki aralarında.

0|0
    0|1
Yükleniyor...