Gerçekten çok sevdiniz mi be ya?

Gerçekten çok sevip,bakmaya bile kıyamadığınız oldu mu ? Elini incitirim diye tutamayıp,sevdanızı sadece kendinize sakladığınız öyle facebookta falan göz önüne atmadığınız kendinize anlatmaktan bile kıskandığınız,bardağınızda ki rakınızı her yudumladığınızda hafif bir tebessümle olsun be ya yanında olmasam da o her zaman yanında dediğiniz,sigaranızı yakıp çıkardığınız ilk dumanda sanki onun saçlarını görüp saçlarını okşadığınız oldu mu ? Yoksa bize harbi kız değil barbie kız lazım mı dediniz.Bize böyle kızlar gelemez.Beklemek bize yakışmaz.Nefsimize düşkünüz mü dediniz ?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• sevdim.oda beni sevdi.ama berduş oldugumdan sevgimi kalbime gömdüm.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle birini bulsam hemen alırım :) ;)

0|0
    0|0
  • Ah nerde öyle sevcek bi erkek.

0|0
    0|0
  • ben öyle rakıdan sigaradan falan anlamam erkekçe sevmeyide bilmem ama çok aşığım çok seviyorum onu.. laf olsun dye demiyorum sanki hala onunla yaşıyorum her yattığımda yanımda o var.. bana dokunmaya kıyamadığı gecelerin sabahlarında gözlerimi ilk açtğımda gördüğüm o gözler sanki hala bana bakıyor duvarlarda.. sanki ben uykumda her kıpırdadığımda balımm dyp yeniden sarıyor beni.. aşk yakınındayken sana en büyük mutluluğu yaşatıyor ya ayrıldığında da o mutluluk kadar büyük bi acı veriyo ='/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senin dediğin türden sevmedim.sevmek de istemem.

0|0
    0|0
  • zamanla olur onlarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...