Spor yapmalımıyım?

Boy 163-165 arası bişi kilo 51 82 65 90 ölçüler ama kilo vermek değilde sıkılaşmak istiyorum spor yaparsam kilo vermekten korkuyorum çok zayıf olmak istemiyorum şu an ideal kilom ne yapabilirim?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• maddi imkanın elveriyorsa fitnessa git tabi ki. kilo vermek istemediğini ve sadece sıklaşmayı amaçladığını söylersen ona göre program hazırlayacaklardır. beslenmene de dikkat edeceksin tabi ki. yeterince beslenmezsen tabi ki zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Yapmak istiyorsan yap tabi

0|0
    0|0
  • Spor sadece kilo vermek için yapılmaz. Sporun yanındaki beslenme alışkanlıkların senin kilo alıp vermeni belirler. Zaten hocanla konuştuğunda sana istediğin gibi bir program verir.

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışırsan fazla olmayacak şekilde kilo vermez ve sıkılaşmış olursun spor salonuna git sana profesyonel biri yardım eder ben de uzun zamandır spor yapıyorum 1,5 yıldır ama burdan sana yardımcı olamam malesef

0|0
    0|0
  • Spor yapınca kilo vermiyon fazla hatta daha çok yemek yiyon spor yaparsan hem hayatın değisır hemde daha iyi vucuda sahip olirsin 9 yıl çimhokey oynadım bıraktım çok kötü oldum yapcaksan bırakma

0|0
    0|0
  • dogal spordan yap:)

0|0
    0|0
  • Spor yapıp iyi beslenirsen zayıflamazsın

0|0
    0|0
  • fitnessa 2 ay git tamamdır.

0|0
    0|0
  • agırlık calısması ya bı de mekık kılo vermen az alın hatta