Dövüş meraklıları baksalar bir?

Kavga etseniz ilk olarak nasıl dalar hangi teknikleri uygularsınız doğduğuna pişman olsun ama bir yeri sakatlanmasın

0|0
1|37

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Erkekse bacaklarının arasına bir tekme saatlerce kıvrandırır.

kadınsa gögüslerine vurarak vericegin bir darbe buda saatlerce kıvrandırır.( erkek olarak asla bir bayana vurmam kimsede vurmamalı)

bahsettigim bölgeler vicutta sinir hücrelerinin en yogun oldugu bölgelerdir ve acıyı hat safhada hisseder darbeyi yiyen kişi ancak sakatlanmasın demişsin birine vuruyorsan bu riski göze almak zorundasın neresine vurursan sakatlanma riski vardır.

ve gerçekten çok gerekli bir sebep olmadıkca şiddeti tavsiye etmiyorum ;)

0|0
    0|0
  • Meraklı değilim profesyonel olarak sporcuydum. Kavga asla çözüm değil fakat eğer o an birisi size saldırırsa ilk olarak savunma söz konusu. Kişi hamle yaptıktan sonra yumruk çene ve kulak arasındaki bölüme atilmali bu şok etkisi yapıp nabzı düşürür. Karın boşluğu gibi yerler çok çabuk tepki verir ve diyaframı sıkıştırır ikinci yumruk oraya atilmalidir.

0|1
    0|0
  • sağlak olduğunu varsayıyorum.

aniden sol elinde karşındakinin burnuna bitane vur. önemli olan sert vurman değil çok hızlı bir şekilde vur kaçamasın, burnuna aldığı darbe onu sersemleticektir ardından direk sağ elinle çok sağlam bitane geçir. sonra patara kütere devam et :D

0|0
    0|0
  • Ben 10 yıldır kafes dövüşçülüğü yaparak hayatımı kazanıyorum... Bizdeki kavga stili direk kafa bölgesine saldırıp yere düşürdükten sonra alta alıp 6.7 kafaya sert darbede nakavt etmektir.. yani önemli bölge kafa... tabi ring dışı dövüşlerde en can alıcı yer hayalardır tek darbede temiz..

0|0
    0|0
  • dirsek darbesi çok iyi iş görür. karşı tarafın çenesine, kulak altına ya da karaciğerine vurmaya çalışacaksın en çok.

0|0
    0|0
  • Kafa atma şansın varsa kafa atacaksın ya da direk burnuna yumruğu vur kıvransın dursun

0|0
    0|0
  • maaşallah burdakilerin hepside profesyonel dövüşcüymüş bee ! hepsi sözde sedat peker icraatta pamuk şeker !

0|0
    0|0
  • başta bir tokat atarım sonra vuramam zaten malum ağız burun kan olur yerimden kalkamam bile. olsun ama yürekliyim. herkese girerim. genelde işim gereği silah bulundururum üstümde çok kötü ortamlara girerim hep sorun çıkar. ama kullanmam silahı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Beklenmedik bir anda yüzüne yüksek hızda iki elden tokat , göğüs boşluğuna bir yumruk , kulağının hasar alması için kulağına tokat , ayağına tekme atardım. Ayağı kalkması uzun sürer. Emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • direk aparkat atarim bugun kiz arkadasimin dans hocasini dovdum, ilk agzina vurdum dudagi patladi, sonra mahkemeye verecegim deyince gozunede vurdum. ciktim gittim. kiz arkadasimin canini yakacak insanin canina okurum.

0|0
    0|0
  • duruma gore karısnda kalabalık bir gurup varsa bir kişi goze kestirilir genelde bu senle konusan atarli ergen tip olur. gidersin kafayı gomersin sonra dayanı yersin ama o kfaayı gommenın verdigi huzur baskadır :9

0|0
    0|0
  • kavga etmem

0|0
    0|0
  • Kavga etme boşver , bir faydası olmuyor

0|1
    0|0
  • Genelde boynundan yakalayıp koltugumun altına alıp biraz ceviririm ve kimildiyamaz öteki elimi yumruk haline getirir artık yüzünün neresine gelir bilemem saydiririm :)))))

0|0
    0|0
  • O konuda prof, um yaptığı yanlışa göre bir yerleri kırılabilirde.

0|0
    0|0
    • gel dayı bigün teke çıkalım senle prof ziken benim adımda ;)

• Girtlaga darbe kavganin siddetine gore.

0|0
    0|0
  • Kullanabiliyorsan sol elinle rakibin sağ yanaginin hafif ustune vurursan denge kaybi yasar. Not : Kavga çözüm değildir.

0|0
    0|0
  • yere yatirip ustune cikmak en garantilisi karsindakinin ne oldugunu bilemezssin cunku

0|0
    0|0
  • elinle bileğinin kesiştiği yerle burnunun altına vur bitane sertçe burun kemiği kırılıp beynine girsin gebersin gitsin yavşak :D

0|0
    0|0
  • Muay Thai...

0|0
    0|0
  • Çene veya gırtlak ideal belki burun ama önermem kalıcı hasar verir ve diğerleri kadar etkili değil.

0|0
    0|0
  • Kafa candır. Mümkünse burunun kıkırdak kısmına deng getiriceksin sonrasında kendine gelmesi 3 4 Dakka Sürer o sürede istediğin fanteziyi gerçekleştirirsin. :D yanlız sacını yakalamasın dikkat et :D

0|0
    0|0
  • Ben okulun en güçlüsüydüm orta okulda hergün kavga ilk suratına bitane vurcan sonra eylecek ayğın orya bir tekme yerde sonra üzerine çık sağ sol dal seni ayırırlar sonra :)

0|0
    0|0
  • Bn normalde yuzune gozune kafayla falan dalarım sokak dovusu benimki genelde buruna goze zayıf noktalara vururum ve her zaman ilk vuran olmuşumdur

0|0
    0|0
  • Genelde allah ne verdiyse tekni uygulanır :)

0|1
    0|0
  • Kulağa yumruk atarım ben. Sersemliyor ve toparlayamıyor.

0|0
    0|0
  • Wuju stili :D Allah ne verdiyse dal iste

0|0
    0|0
  • valla dırek kafa goz dalarım. ama saktlanma olayını garantı edemem:)

0|0
    0|0
  • Cenesine bir yumruk ve bir kafa yeterli ama cok sinirliyken oldurebilirim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...