Olimpiyatları izlemeyi bıraksak mı? bugün itibariyle diyorum

artık olan oldu anlaşıldı ki bu sene de hüsran bence gerisini izlemeye gerek yok . siz de katılıyor musunuz fikrime ?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• halterden sonra izlemenin bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim sonuç belliydi.

0|0
    0|0
  • sadece türkiye kazanacak mı diye izlemediğim için hala zevkle izlemeye devam ediyorum.

0|2
    1|0
  • Biz anlaşıldı inşaatlarda iyiyiz galiba:-)

0|0
    0|0
  • sadece ülkemiz için izlemiyorum ben. ya biz neden disk atma çekiç atmada falan yokuz bu sporlar zormu anlayamadımki:(((

0|0
    0|0
  • talihsizlik mi desem hazırlanamadılar mı bilemiyorum üzüldüm bende

0|0
    0|0
  • son durum ne? izleyemedim :/

0|0
    0|0
  • aynen.

0|0
    0|0
  • koşuda diskalifiye olduktan sonra bıraktım ben resmen acemi hataları yapıyoruz

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama baya bi batırmışız Nihat Doğandan aldığım habere göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yok yere üzülüyoruz

0|0
    0|0
  • Az önce olimpiyatlara hazırlanan sporcuların görüntüleri vardı tesis yok alt yapı yok madalya beklentisi çok

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.Ne kadar rezil bir durum.Güreşte bile berbat bir durumdayız.Daha önce dünya şampiyonu olmuş insanların şimdi eli ayağına dolaşıyor.

0|0
    0|0
  • hocam siz sırf madalya için mi izliyorsunuz? Skorseverliği bırakalım sporsever olalım. 4 yılda bir olan bir şey ve en iyi sporcular geliyor, izlemesi gayet zevkli Lochte'ler Usain'ler, ille de Türkiyeden olması şart değil ki

0|0
    0|0
  • arkadaşlar ayın 9-10-11inde taekwondo macları var.bahri tanrıkulu,servet tazegül ve nur tatar...bunları mutlaka izleyin tavsiye ediyorum...buradan mutlaka madalya gelecek

0|0
    0|0
  • hüsrandan da beter şuana kadar sadece bayan basketbolcular zevk verdi

0|0
    0|0
  • katılmıyorum..Kalan sporculara saygısızlık..biz yense de yenilse de onlarlayız

0|0
    0|0
  • Basketbol bayanlar alcak bi madalya (altın%20, gümüş %80)

0|0
    0|0
  • Potanın perileri ile filenin sultanlarında bi umudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...