Kadının eline kredi kartı verilmez neden?

Kadınlar hesabını bilmez mi yoksa kadın karttan ödeme yapı için nekadar harcadını bilemiyormu..

yoksa bunların hepsi yallan mı ama bence kadınlar alışverişte çok iyiler.

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• bazıları evet allah kocalarına sabır versn batırırlar adamı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Kredi kartım var cok seyrek kullanırım genelde eve biseyler alırım..Babam istedigin zaman kullan diyor cok kullanmıyorum ama..Gecen ay 250 tl kullanmısım eve yapıyorum hepp..

0|0
    0|0
  • Artik teknologi illermis, abimin banka karti aldim zaman nerde nezaman ne kadar harcadimi bilgiserde takipediyor, fazla harcadim da hemen arriyor suuuut yeter fazla aldim hemen eve gel:D

0|0
    0|0
  • Kredi kartı kullanmıyorum her şeyi nakit öderim. Bu şekilde para hesabı daha kolay yapılıyor. Kredi kartları resmen tuzak,onlara alışan bırakamıyor. Kullanmayı hiç düşünmüyorum. Bir şeyler alıp takside böldürünce birine aylarca borçlu kalma hissine hiç katlanamam zaten.

0|0
    0|0
  • veririsen cırt cırt harcar

0|0
    0|0
  • kadının eline kredi kartı verilmez değil o her kadının eline verilmez :) batırır bazıları adamı :)

0|0
    0|0
  • kadınlar hesabını bilir ama kredi kartında paraya elimiz değimiyor, o yüzden biraz fazla harcıyoruz galiba:((

0|0
    0|0
  • Aliş veriş denince göğe merdiven dayarim. Ay sonunda extreyi karşilayan ben olduğum için hesabimi bilmek zorundayim.

0|0
    0|0
  • evden pek dışarı çıkmadığım için internetten alıyorum istediklerimi.bazen annem elimden alıyo kredi kartımı :D bigün kıcak diye korkuyorum :D

0|0
    0|0
    • yakında onuda yapabilir demekki gerçekten kadınlar için kredi kartı çok tehlikeliD:

• tüyo ver biraz bizede bizde böyle olalım:D

• ohaa artık internettenmi :DD böyle eşim olursa interneti keserim :DD

• kullanmayı bilene çok güzel bişey ama :)

0|0
    0|0
  • Kiymaz kocam bana verir verir . :))

0|0
    0|0
  • kendini bilene yanlış bir söz. ama anneme ve ablama göre çok yerinde bir söz :D

0|0
    0|0
  • Alakası yok.Gerekmedigi surece kullanmamaları icin tum ailemin kartlarını ben saklarım

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyo. bi gün çıkalım da gör hatta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• annem :D alıyo kredi kartını boşaltıncaya kadar marketlerde dolaşıyo ondan dolayı annem ne zaman kredi kartını alsa akşama kavga gürültü falan oluyo ondan evden çıkıyom 1-2 saat sonra geliyom zaten kavga gürültü falan bitmiş oluyo kaç yıldır böyleyiz...

0|0
    0|0
  • alışverişi terapi gibi görüyorlar.ve nedense seanslar çok uzun sürüyor.

0|0
    0|0
  • Kadınların eline kredi kartı verilmez çünkü kadınların beynindeki kart kullanma hücreleri eksiktir ;)

0|0
    1|0
  • işim geregi günün yarısını dışarıda trafikte geçiriyorum.Dikkat ederim elinde poset olmadan yürüyen kadın çok az hatta nadir

0|0
    0|0
  • kadının elıne kredı kartı verılmez değıl her kadının elıne verılmez mesala bızde pederın elıne verılmez

0|0
    0|0
  • Cool28 ahbap: kadına kart yakışmıyor tabii. (Kart=kaba, çirkin.. ) onlar zarif şeyleri hakediyorlar. Şöyle elektrik faturası su faturası makbuzu gibi.:d makbuzlar çok zarif zaten.

0|0
    2|0
  • Siz böyle dedikçe inandına yapıyorlar..

Aslında, senden benden daha cimridir bir çoğu.. :))

0|0
    0|0
  • kendini kaybeder sonra ara dur:)

0|0
    0|0
  • dengesiz harcarlar sonra ay başı gelince 3.5 atarlar

0|0
    0|0
  • Kurt a kuzu teslim edilir mi?

0|0
    0|0
  • sordum burdaki kadın arkadaşa..ben kullanmıyorum umrumda da olmaz didi..

0|0
    0|0
  • ben verdim.bankalar da benim elime verdi.o derece.hala da ödüyorum henüz bitmedi

0|0
    0|0
  • ben daha ıyıyım alıvserıste

0|0
    0|0
Yükleniyor...