Lütfen yardım edin ne yapmalıyım?

Arkadaşlar sorunum aşk.Birini sevdim normalde 3-4 hafta önce görmüştüm ne adını sanını hiç bir şeyini bilmiyordum sadece bakışıyorduk.Şimdi gene gördüm her şeyde bir hayır diyorum ama bunda ne hayır varsa sadece üzülmeme neden oldu.Yine de vardır bir şey isyan etmiyorum.İşte şuan sadece adını biliyorum.Her zaman aklımda çıkartamıyorum çok güzel bir kız çünkü.Sadece akşamları bir yere gidiyoruz o zaman görüyorum.Oraya da zaten 1-2 gün arayla gidiyoruz şimdi bir yere gidiyorum 3-4 gün sonra tekrar geleceğim kızın olduğu yere.Ya işte hiç bir şey belli değil beni seviyor mu?Bilmiyorum.Sadece adını biliyorum başka hiç bir şeyi bilmiyorum.Tanışsam tanışamıyorum da ailesinin yanından ayrılmıyor ki.Ne yapacağım bilmiyorum kafam çok karışık.Lütfen yardım edin!

Güncellemeler:
Ayrıca yakında farklı şehirlerde olacağız en iyi unutmak aslında ama olmuyor çok sevdim onu.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya gerçekten böyle oluyor mu?yani görünce seviliyor mu bu kadar görmek yeterli mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana oldu aynısı.Ama ben göremedim birdaha.Şanslısın dostum

0|0
    0|0
  • git konuşsana kızla nerden bilelim biz şimdi. git konuş çekinme

0|0
    0|0
    • Kardeşim diyorum ki fırsatım yok diyorum iyi okumadın herhalde.

• bakışmaya fırsatın var ama gidip merhaba demeye fırsatın yok. evet anladım.

• Yanına gelip kızla mı konuşalım?

Bilgisayardan en fazla ne yapabiliriz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seviyorsan git konuş bence diyecemde kızı tek başına yakalayamıyormussun o zamn bi caresini bul konus onunla

0|0
    0|0
  • bence onu unut

0|0
    0|0
Yükleniyor...