Tüm Futbol ve Basket Maçı SeverLer Sorum Sizlere Bay Bayan FarK etmez :)?

Fenerbahçe-Galatasaray basket maçında sahadaki 10 oyuncudan beşinin zenci olması nasıl açıklanabilir? FB-GS çekişmesi bu mudur?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Zencilerin vücud yapisina göre Basket'e (ziplama) cok uyumlular. ayni Zaman bacak yapisi olarak da kosularda (marathon kosuslari) farkli bir sistemleri vardir. Bu yüzden, bu tarz sporlarda oldukca yetenekli oluyorlar. Iste... Zneciler hor görmemek lazim. (Siz hor görüyorsunuz demiyorum, tüm olaraktan bahsediyorum)
    InsALLAH aciklayabilmisimdir, Beyaz Gül.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Transfer diye bir piyasa var. Her dalda geçerli bu. Yabancı olması garip kaçmamalı. Aynı konudan futbolda da muzdaribiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilmem

0|1
    0|0
  • Yerli oyuncu yetiştirmekte sıkıntı yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Avrupada oynayan amerikan basketbolcu (kastettiğiniz bu ise) sayısı bir hayli fazla. Çok daha uygun fiyatlara, daha yetenekli oyuncular getirebiliyor kulüpler oradan. Bu yüzden gayet normal olmakla birlikte, özellikle zenci demenizin nedenini de doğrusu anlayamadım.

0|0
    0|0
    • öyle olduğu için söyledim zencilikle alakası yok kendi sporcularımız nerede biz neden iyi değiliz manasın da

• Aslında yetenekli sporcularımız var özellikle gençler düzeyinde (uluslararası seviyede yetenekliler üstelik). Fakat normal olarak takımlarımız avrupada da mücadele ettiği için daha geniş kadrolara ihtiyaç duyuyor. Koçlar, duyarlı davranıp süre de veriyor aslında bu bahsettiğim oyunculara maç içerisinde. Yani çok vahim bir tablo yok ortada.

• görüşün için saol :)

• Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Haksızlık

0|0
    0|0
  • Turk olunca ne oluyor

0|0
    0|0
  • Zencilerin basketbol konusunda daha iyi oldukları gerçeğiyle açıklayabilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...