Facebooku kapatsalar hayatınızda neler değişir?

Günümüzde neredeyse herkesin bir facebook hesabı var. Peki bu Facebooku kapatsalar hayatınızda neler değişir ? Facebook sizin olmassa olmazınız mı ?

Güncellemeler:
Bende dondurdum artık çok sıktı benıde.. abi zaman tunelı ne lan :D
Aaaaa Trendtopik olmusuzzzz :D:D

0|0
27|22

En İyi Kız Görüşü

• zaten donuk benimkisi.öncedende çok kullanmazdım.ilk face açtığımda çok vakit geçiriyodum ama sonra sarmadı. işte şimdilerde ardından tweter mı ne öyle bişeyi çıkardılar ona hiç bulaşmadım bile o hepten saçma geldi.çünkü nerde ne yaptığını ne yemek yediğini kimlerle olduğunu söylüyosun ediyosun hiç özel hayat diye bişey kalmadı.bi de kimi insanlar yedikleri yemeklerin fotosunuda çekiyo falan.ayıp yani görgüsüzlüğün bu kadarı.o yemekleri yiyebilen var yiyemeyen var.tabi tam olarak bilmiyorum nasıl bişeydir.ama duyumlarım bu yöndeydi bende hiç katılmadım.faceye çocukken katılmasaymışımdı olurdu yani.kapansın kapanmasın hiç farketmez hiçte aramam.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Azcik ders calismaya vaktimiz olur :)

0|1
    0|0
  • Bir faceim bile yok.

0|0
    0|0
  • çok derdimdi zaten müptelası değilim

0|0
    0|0
  • Keşke hiç olmasaydı ahlakı bozan, ilişkileri bitiren, beni oyun hastası yapan, saçma insanları musallat eden, tanımadığım kişileri arkadaş eden, sevmediğim insanları ekleten MAL FACEBOOK!

0|0
    0|0
  • alışkanlığın yanı sıra. sessiz sesli çığlıklar atar kızlar facebook ta ayrılığın ardından ya da özlem duyulduğunda falan. benim yurt dışında ve farklı şehirlerde yaşayan okul arkadaşlarım var onlarla iletişimim kopar hayat koşturmacasından aramayı unutuyoruz sevdiklerimizi ama siteye girince mesaj atıyoruz müsait olunca gören cevaplıyo. yerleşmiş bi düzen.

0|0
    0|0
  • ,nesili yozlaştıran fani birşey:) en azından yaş sınırı gibi vs bazı sınırları olmalı.

yetişkinleri de anlamak zor ! karnındaki bebeğe kadar face profili açıyorlar.okumayı söken her çocuk fate buluyor kendini ,sanki bir zorunluluk ve gereklilikmiş gibi gıcık oluyorum..face profili olmayanı döverler bile artık o haldeyiz:)

0|0
    0|0
  • Ben kendim kapattım facebooku, gayet de mutluyum :)

0|0
    0|0
  • değil olmasa da olur ama kolay kolay kapanmaz meraklanmasın kimse

0|0
    0|0
  • umrum dışı hesabım dahi yok

0|0
    0|1
  • olmasada olur. sinir bozuyor bazen zaten.

0|0
    0|0
  • kullanmadığım için sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • ilk gün zor gelebilir ama alıştıktan sonra bizim için daha iyi olurdu aslında.

0|0
    0|0
  • valla sadece okey oynamak için girdiimden bence bir mahsuru olmz :) facekolikler düşünsünlr :)

0|0
    0|0
  • yok hiç değişmez gecen senede hesabımı kapatmıstım bu arada arkadaslaırmı bensız dayanamıyolar gerı acmıstım =))

0|0
    0|0
  • artık çok sıkıcı gelmeye başladı. ayrıca gizemli takılmak daha güzel :)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla arada haberleşmek dışında bir işe yaramıyor valla zaman tüneli çıktı çıkalı iyice sevimsiz oldu facebook

0|0
    0|0
  • zaten kullanmıyorum.keske kapatsalar :D facekolik tweetkoliklerden kurtuluruz :p

0|0
    0|1
  • zaman tüneli tek kelimeyle süper oldu.ben facebooksuz delirebilirim.abartmıyorum gerçktn öyle.bilgisayarım yoksa yanımda tlfnumdan girer bakarım.şimdi diceksin napıosn bu kadar :D hiç bişey yapmıyorum.sadece bakıyorum kim ne yapmış diye :)

0|0
    1|0
  • Hicbirsey degismez

0|0
    0|0
  • Hiçbi şey değişmez zaten dondurdum böyle rahatım

0|0
    0|0
  • facebook kapanmadan ben kendi hesabımı kapattım artık sıktı ve saçmalaştı

0|0
    0|0
  • hayatta facebooktan daha önemli şeyler var.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey değişmez twittere çullanırım :))

0|0
    0|1
  • facebook yerini kızlarsoruyor'a bıraktı. vazgeçilmezim ks <3

0|0
    0|1
  • ben sildim böle daha mutluyum gereksiz bişey

0|0
    0|0
  • Olsun enazından karlşındaki insanın duygularını anlıyorsunn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kapatsınlar derim bence de.

0|0
    0|0
  • ben bağımlısı değilim ama antalyadaki CS grubum var bir güncelleme bırakıyorlar

konyaaltıbeachteyiz katılmak isteyen gelsin diye

adam da haklı 50-60 kişiyiz herkese mesaj atamaz şimdilik kapanmasın

kapanırsa ne olur CS var devam google+ var devam twitter var devam

0|0
    0|0
  • kapatsınlar

0|0
    0|0
  • Facebook'u kapatsalar, insan ilişkiler, aşklar falan yine eskisi gibi olur bir nebze..

Yaşadığımızı anlarız..

0|0
    0|0
  • bu olur: link

0|0
    0|0
  • sms paketi yaparım sadece

0|0
    0|0
  • Twit kapanırsa bir eksiklik olur belki ama.. Facebook için aynı şeyleri söyleyemem.. kapanırsa belki ona güvenip sildiğim foToğraflarıma üzülürüm hepsi o

0|0
    0|0
  • Facebook hesabım olmadığı için hiçbir şey değişmez.

0|0
    0|0
  • Her gün girerim fakat çok da etkilemez beni.

0|0
    0|0
  • yurt dışındaki arkadaşlarımla konuşamam.. zaten bana kontakt aracı haricinde başka birşey ifade etmiyor..

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum ki :D

0|0
    0|0
  • face ilk çıktı ben hesap aldım 1 ay sonra dondurdum hala donuk :) çok rahatım :)

0|0
    0|0
  • kapatsınlar hepimiz kurtulalım :))

1|0
    0|0
  • başka bi book buluruz

1|0
    0|0
  • zaten facebook hayatımda yok

0|0
    0|0
  • İzlemelik video arama derdine düşerdim. Facebooktaki tek amacım video izlemek zaten :)

0|0
    0|0
  • Şu aralar dondurmasınlar işim var = )

0|0
    0|0
  • Hiçbişey değişmez çünkü bağımlı olmadıktan sonra bi problem yaşanmaz

0|0
    0|0
  • Bir çok sevgili ayrılmazdı.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey