Bugün hiç mesaj atmadı. Ne yapmaya çalışıyor?

Dün erkek arkadaşımla buluşmamızı 1 saat sonraya erteledi diye kavga ettim. Sonra telefonumu falan hep çaldırdı ama 8 saat boyunca hiçbi şey yapmadım. Sonra bana "burdan derdimi anlatamıyorum yarın konuşuruz" dedi. Bende "buluşalım diyip yine ertelicek misin yoksa?" dedim ve bitti. Dün gece 4ten beri hiç mesaj atmadı hala da atmıyor. Amacı ne olabilir dün benim yaptığımı mı yapıyor?

Güncellemeler:
şuan telefonumu çaldırdı arkadaşlar ne diyim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat icin degermiydi yani alemsin sana soruyorum baskasiyla evlendiginde iste gercekten ama mesaiye kalsa 1 saat gec kalsa mecburiyetten evdede misafirlwrin olsa onu gelmedi diye bosayabilirmiydin ?

0|0
    0|0
    • ya ama sinirlendim yalan attığını düşündüm bi an.

• mantikli ol boyle aski basitlestirenler yuzundende askinda anlami kalmiyor

Erkekler Ne Diyor 3

• çocuk haklı 1 saat sonraya buluşma ertelenmiş diye bunları yapan biriyle bende konuşmak istemezdim

0|0
    0|0
    • ama dün konuşmuştuk dün kendi dedi yarın konuşalım diye bugün mesaj atmak yok

• Kaç kovala taktiği yeme sakın

0|0
    0|0
    • İlk kez bu kadar uzun süre mesaj atmadı çok merak ediyorum.

• İşi vardır belki

0|0
    0|0
    • bütün gündür mü işi var ne olursa olsun atardı mesaj

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir saat ertelediği için tartışma çıkarman yersiz olmuş. Gerçekten seviyorsa kafasını toplar düşünür ve geri döner.. İçinden geliyorsa bir özür mesajı atabilirsin. :)

0|0
    0|0
    • şuan telefonumu çaldırdı ne mesajı atsam kiumursamaz görünmek istiyorum çünkü son günlerdir bana çok ilgisizdi.

• Onunla konuşmak istediğini söyle. Telefonda değil, yüz yüze ama. Onun hakkında neyden şikayet ediyorsan söyle, dürüst ol ve onun da eleştirmesine izin ver. Karşılıklı sorunlarınızı hallettikten sonra ikiniz de rahatlayacaksınız emin ol. :)

• abartmışsın. konuşun halledin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...