Evde spor işe yarar mı?

Evde kalça ve bacak sıkılaştırmak için düzenli spor yapıyorum daha yeni başladım 1 hafta falan oldu ama evde yapmak işe yararmı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• elbette ise yarar ancak evde sadece egzersiz yapabilirsin kalça ve bacaklarını her türlü sıkılaştırırsın ama egzersiz programını iyi seçmelisin

0|0
    0|0
    • mesela örnek verebilirmisin

• Hip Extensions Straight Leg, Concentrated Hip Extensions, cat walk, spartan bow, gibi kalça sıklaştırıcı hareketler çok etkili egzersizlerdir zaten salonlardada bu tür sıkılaştırma egzersizi uygulanır fakat boy kalça bacak ölçülerin alınıp ona göre program yapılması gerekir kalçanda yağ varsa önce yağlar eritilmeli sonrasında sıkılaştırılma ve dikleştirilmeye girilmeli bacak ise daha farklı bir tarz yapılmalı

Erkekler Ne Diyor 4

• yaramaz

0|0
    0|0
  • Önemli olan şey çalıştığın bölgede set sırasında yanma hissetmen. bu yanma hissini ne kadar çok arttırırsan o kadar çok ve çauk sonuç alırsın. yoksa istersen en iyi spor salonunda spor yap bir şey değişmez.

0|0
    0|0
  • Tam verim alamazsin.

0|0
    0|0
  • sporun yeri zamani olmaz yeter ki azim olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Jillian michaels adamı öldürüyor ama günlük 20 dakikada harikalar yaratıyor diye duydum (kaynak ben değilim ben 3 günde pert oldum), bir göz artmakta fayda var videolarına. Evde yapmak da beslenmeyle takviye edildiğinde yarar tabi ki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...