Siz olsanız n'apardınız?

Sevgilime ne zaman yaptığım bir hatayı anlatsam ya şimdi yada ondan önce olan bir şeyi ne zaman bir şey olsa hep yüzüme vuruyor havalanıyor beni eziyor hatalarımdan dolayı anlatmasaydım beni bu kadar çok ezmezdi benim sormak istediğim şu insan her yaşadığını anlatmamalı mı bazı şeyleri içinde tutmalı mıdır insan

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Evet içinde tutman gereken sırların olmalıdır bazen :D

0|0
    0|0
    • dimi olmalı insan bazı şeyleri saklamalı yoksa ilerde karşısındaki insan o yaptıklarını hep yüzüne vurur hep kendini üstün görür

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bazı şeyler içinde kalmalı bence sonuçta kız arkadaşın degil herşeyini anlatma.ilişkinin ne durumda kaç aydır çıkıosun bilmiyorum ama ayrıldıgınız da seninle ilgili konuları baskalarına anlatma ihtimalide var bırak hataları ssadece sen bil böylesi daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • sen doğrusunu yapıyorsun git ve ona söyle sana bundan sonra bir şey anlatmak gelmiyor içimden falan de

0|0
    0|0
  • Sevgilinin huyu sır konusunda güvenilmez bu ilişki fazla yürümez insn sevdiği kişiyle herşeyi paylaşmak ister sonuçta ..

0|0
    0|0
  • Tabiki her şeyi anlatmak en doğrusu ama senin sevgilin anlatılcak insan değil anlaşılan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence o sevgilinin umursamazlığı ama yınede kendıne uygun bırını bulmalısın bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...