Evimize "Deli" geldi ne yapacağımı şaşırdım...

Ben daha evlenmediğim için ailemin yanında kalan 19 yaşında bir erkeğim.İşte bizim bi akraba var uzaktan.Bunun yakınları ölünce(hepsi).Kadın bizim eve geldi.Şu anda evde tekiz onunla hatta yan odada uyuyor.Kitliyoruz çıkmasın diye.Ayıptır söylemesi biraz zengin olduğumuz için odaların çoğunun tuvaleti var.Yani orda ihtiyaçlarını gideriyor odadan dışarı çıkarmıyoruz.Anca haplarını falan içiriyoruz zorla yoksa içmiyor.Bu deli dediğim kadan bayağı korkunç suratlı böyle kelebek etkisindeki gibi biri.Kafasına ne eserse yapıyor.Birgün elinde bıçakla oynarken gördüm şaka yapmıyorum böyle inceleyip demir kısmına dilini değdiriyordu.Annemlere söyledim yok oğlum zararsız o bi şey yapmaz falan diyorlar.Ama ben tırsıyorum ara sıra kendi kendine yüksek sesle konuşup bağırıyor falan.Evden de gidemiyorum evim vs. yok ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
galiba ondan hoşlanıyorum.Yasak aşk yaşamaya başladık.Ama henüz platonik

0|0
1413

En İyi Kız Görüşü

• Zengin evlat, ayrı ev tut kendine,hani zenginsin ya sıkıntı olmaz.

illa evlenmene gerek yok yani ;)

... "oscar goes to" diyerek alkış yağmuruna tutuyoruz seni sitecek.

9|5
    0|1
    • o dikkatli gözlemin için bende seni en iyi cevap seçiyorum :D bi anlık dalgınlığıma geldi vay be demek ki bir suçlu her zaman iz bırakır peşinde.Dedektif olmalısın bence :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• odadan cikmiyo demissin,bitek ilaclarini vermek icin kapiyi aciyorus demissin, bıçagi ne ara eline gecirdi peki.?...

Senin yapman gereken sey sabah oldugunda ilk isin bi psikolog bulmak ve durumunu ona anlatmak

belki o sana yardimci olabilir :D

Allah akl fikir versin ne diyim

0|0
    0|1
  • bıçakla felan oynuor demisnde aklıma Chucky'nin filmleri geldi deli gücüyle kitli kaldıı odanın kapısını sessizce kırıp mutfaktnda bıçaı alıp sessizce odana doru yol alıp kapını aralaıp sonra yataına yaklaşıp yorganını üzerinden atıp seni boazından bıçaklaıp sonrada kulaklarını yemesin sakın.bölesine adrenalin dolu bir evde yaşamak istemezdm dorusu ..

0|0
    0|0
  • acaba seni 39 kere bıçaklayıp, gözlerini kaşıkla çıkarıp, suratına kızgın yağ döküp bi de tecavüz edip sonra çalılara gelinlik giydirip atar mı ki acaba ?

1|1
    0|0
  • bana pek inandırıcı gelmedi...

0|0
    0|1
    • peki

• peki lan peki.İstediğinizi konuşun banane.sadece kız diye ağırdan aldım.Napsaydım ikinize de mi küfür etseydim?

• kimliğimi açıklamaya meraklı değilim :)

• Klişe bir gerilim filmi senaryosuna benziyor. Üzerinde biraz daha çalışmalısın

0|0
    0|0
  • film tadında...

kimden esinlendiniz ?

0|1
    0|0
  • muhahaha her odada bok yolu.kokar lahn o :D

0|0
    0|0
  • Ya sen buradayken odasından kaçıp bıçağı alıp senın odana doğru emin adımlarla ilerliyorsa..

0|0
    0|0
  • Çok film izliyorsun sen galiba dilini bıcaga değdiriyor he iimiişşş

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar ortam dallasa döndü çıkın sorudan :D

0|0
    0|0
  • güzel senaryo ne zaman vizyona girecek:)

0|2
    0|0
  • neden sizde kalıyo tımarhaneye gönderin :S

0|0
    0|0
    • zararsız diye düşünüyor ailem.Belki de öyledir.Tımarhane de değil evde bakalım sevaptır diyorlar.

• Dua et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadas isin Makarasinda :=) ) )

Zengin olan bir Aile hasdaneye yatirir Senin gibi Geyik olsun diye Sov yapmaz .

Geyikci zengin cocugu olsan dedigin gibi Büyük eviniz olur anlatimina göre ozaman inerdin Assagiki Kata sorunmu yani ama dedim yaa Geyikcisin Sen baska bisey degil.

Kendi evini Satin alabilirsin :) Baban Zenginmis yaa hadi Canim :=) ))

Geyik olsun Torba Dolsun demisin ama Geyik gecerken abartipda gercek hayatdan Kopma olurmu.

1|2
    0|0
  • abi madem kadın deli, ne demeye evinizde tutuyosunuz. yatırın bi ruh ve sinir hastalıkları hastanesine, hem terapi olur hem de yalnız kalmaz. siz de rahat edersiniz.

0|1
    0|0
  • ii kesmissin hayal dünya hayran kaldım (=

1|1
    0|1
  • hacı bana biraz borç versene? Kredi kartı borcu dize kadar..Söz sonra o deli kadını ben bizim eve alıcam

0|0
    0|0
  • niye hastanede değilde evde bakıyorsunuz o zaman. yada çıkar bahçede oynasın sen yine ne yapıyorsan yap evinde.

0|0
    0|0
  • Eğer seni bıçaklarsa içeride girmez. Deli raporu alır ... Dikkat et bence ... Birde evde 12 yaşında çocuk bırakmayın bıçaklanabilir :/

0|0
    0|0
  • Puzzle games tarzı olmuş artk sorular. Millet ne soracagını şaşırmıs.

0|0
    0|0
  • zenginiz diyorsun gidecek yerim yok diyorsun yeni bi ew al olmadı ew kirala zenginsiniz ya oteldede kalabilirsin

0|0
    0|0
  • ona kötü davranma

0|0
    0|0
  • kadın kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Fazla korku - gerilim filmi izlemişsin bence

0|0
    0|0
  • öp

0|0
    0|0
  • koca adam olmuşsun korkacak ne var 19 yaşında delikanlısın korkacak bişey yok kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...