Oruç tutanlara soruyorum. Acıktınız mı susadınız mı?

e malum havalar sıcak oruç tutmaka baya bir zor bende merak ettim oruç tutanların orucu nasıl gidiyor diye bir soriyim istedim

Güncellemeler:
ve sorunun altına gereken bir dip not bırakıyorum bende ORUÇLUYUM .

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey beyinde biter. Benimki iyi gidiyor.

İlginçtir geçen hafta pazartesiydi. Hoşlandığım bir bayanla geziyordum. Öğlen 3 den geçe 2 ye kadar gezdik. O oruç tutmuyordu. İftardan sonra 2 bardak su 1 bardak limonata içtim hepsi o, onunla durdum gece 2 ye kadar. Gece eve geldiğimde de öyle acıkmamıştım. Demekki beyin birşeylerle meşgul ise, mutlu ise yemek yemeyi bile düşünmeyebiliyor.

Ama kişi yalnızsa, yapacak birşeyler bulamıyorsa. Beyin meşgul değil ise, mutlu değil ise habire yemek istiyor. Obezlerin sorunu da bu sanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• geneli susamıştır

0|0
    0|0
  • sigara

0|0
    0|0
  • yaw açlık susuzluk birşey değil bırakın hiçbirşey yiyip içmeden yarın busaate kadar dururum ama bi tane s***ra verin yawww

0|0
    0|0
  • ben sende tutuyosn sanmıştım cevabımı değiştiriyorum. Sanene

0|0
    0|0
  • acıktım susamadım pek :)

0|0
    1|0
  • tatlı ihtiyacım var :)

0|0
    0|0
  • Acıktım susadım ama genede oruc tuttugum için mutluyum ;)

0|0
    0|0
  • son 10 dakka...

0|0
    0|0
  • susadım, sıcak. nemli hava ks'de garip insanlara garip yorumlar cevaplar vs

0|0
    0|0
  • Çok Susadım,Dışarıda Çıkamıyorum Çok Sıcak Diye,Pc'de Vakit Öldürmekten Başka Çare Yok...

0|0
    0|0
  • İftara 20 dakka kalmadı susuzluk açlık bi yana sigaraaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • ne kadar gereksiz, samimiyetten uzak bir soru. yaşının 19 olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|1
    • 19 yaşındayım ve illa samimiyet gerekteren bir soru istiyosan ben sormuyorum git başka yerlerde ara

• ne etkileyici bir cevap. benim samimiyetten kastım ne onu anlamamışsın daha. sorunun ne kadar saçma olduğunu vurgulamak için söylemiştim. neyse birikimin bu kadar demek ki!

• susamadım hiç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gayet iyi gidiyor.

0|0
    0|0
  • sen de bi deneyeydin anlardın milleti

0|0
    0|0
  • çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook acıktm :(

0|0
    0|0
  • Hava bunaltıcı

0|0
    0|0
Yükleniyor...