Eski sevgilim bana geri dönmem için yalvarırken başka biriyle sevgili olmuş

Eski sevgilim ona geri dönmem için yalvarmanında ileri boyutunuda yapıyordu. Bundan sonra kıskançlık krizlerine girmeyeceğine herşeyin ben nasıl istersem öyle olacağına gibi klişe lafları söyledi benim kıymetimi sonradan anladığını beni bu kadar sevdiğini sonradan anlamış güya. Bana bu lafları ederken birde ne göreyim başka biri varmış hayatında üstelik her yerde bunu söylüyor çekinmeden bana haberinin geleceğini bile bile. Tabi bende aradım bu yaptığının ne olduğunu sordum sevgilisi olduğu halde bana neden öyle şeyler söylediğini sordum oda sevgilisi olmadığını söyledi inkar etti nedenbana haberinin geleceğini bile bile öyle yaptığını sorduğumda kendisini savunmayacağını söyledi benim gözümde zaten o adinin tekiymiş ne söylese boşmuş arkadaşlar amacı ne bu nasıl bir davranış aklımdan çıkmıyo ben mi sucluyum anlamıyorum ne yapmam gerekiyor?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Tiksinti geldi.hepsini aynı çukurda yakasım geliyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen en doğru olanı yapmışsın için huzursuzlanmasın kesinlikle. O sana karşı büyük terbiyesizlik yapmış, onu unutamadıysan yeni bir aşk çözüm olabilir.

0|0
    0|0
  • adinin tekiymiş..uzak dur bence..ayrılmakla iyi etmişsin.

0|0
    0|0
  • yanlış anlıyosun şimdi başka kızlarla çıkarak senin değerini iyice anlamaya çalışıyodur o.

0|0
    0|0
  • yapacak bırsey yok, unut gıtsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...