Saçların günlük yıkanmasının zararları?

aslında bir zararı var mı diye soracaktım, günlük yıkanırsa nolacak ki sanki,

var mı böyle hergün yıkayan?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• saç %80-90 içerden besleniyomuş yani yediğin maddelerin ve bunlardan üretilen yağın çok büyük etkisi var bu yüzden saçın için en önemli yapıcı onarıcı kendi yağı o yüzzden hergün yıkaman yağını kullanmasını engellicek ve güçüzleşmeye başlıcaktır şahsen denedim ve farkı görüyosun mesela haftada 2 hiç dayanamadın 3 yıka çok sıcak suyla yıkama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hergün şampuan kullanılması iyi değil saç derisi açısından.Gün aşırı şampuan sürmek daha iyi ama hergün suyla yıkanabilir.

1|0
    0|0
  • Çalışan biriysen, dışarda zamanın çok geçiyorsa saçındaki tozu ve kiri atmak hergün yıkaman iyidir. Ayrıca saçı canlı ve diri tutar.

1|0
    0|0
  • yağlanma/kirlilik durumuna göre değişmekle birlikte hergün yıkanmasının zararı olmasa gerek diye düşünüyorum. ne bileyim öyle insanlar var ki, kafa yağdan/kirden kandil gibi, kafayı yaksan 5 km.lik tünel geçersin:(

1|0
    0|0
  • yararı var üstüne

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• tatlım bn hergün duş alıyorum yani hergün yıkıyorum saçlarımı: yaz kış farketmiyo. Yok yağ dengesi, saç derisi için iyi değil falan diyolar ama yalan... Şimdiye kadar bende kötü bi etki yapmadı gayette memnunum. Hatta yıkayabiliyorsan soğuk suyla yıka. İyi geliyor.

1|1
    0|0
  • hergün yıkıyordumj bi ara saclarm kurudu.. smdi 2 gunde 1 e düştü

1|0
    0|0
  • Saçın yag dengesı bozuluyor :S

1|0
    0|0
  • ben hergün yıkarım ama şampuan seçimine dikkat et ph uyumlu olsun ki zarar vermesin

1|0
    0|0
  • Çabuk yağlanır. Saçın her gün yıkanması zararlı bildiğin kadarıyla.

1|0
    0|0
  • saç derisinin yağlanması artı yönde önemlidir. her gün saçını yıkarsan ise yağlanmayı önler ve deriyi kurutursun. bu yüzden zararlı.

1|0
    0|0
  • Saçın yağlanması saçı besliyormuş ama benimki çok zor yağlanıyor yağlanmadan yıkıyorum bende saçlarım kuru zararı budur heralde

1|0
    0|0
  • saç derisinin ph dengesini bozar...

1|0
    0|0
  • zararlı tabiki. ama her gün yağlanıyor dipleri diyorsan sadece saçının diplerine şampuan sür sonra durularken zaten akan şampuan saç uçlarına yetecektir fazla saçının uçları kurumamış olur ama söyleyim her gün yıkarsan uzaması çok yavaşlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...