Erkeğinizin çorabını yıkar mısınız? Geyşa mısınız?

Geyşalığınızın sınırları nereye kadardır? Eşinizi banyoda yıkar, sırtını keseler misiniz? İşten geldi masaj yapar mısınız? Ayaklarını tuzlu sıcak suda yıkar mısınız? Terlediğinde atletini değiştirtir misiniz?

Bunlardan hangilerini ya da başka neler yaparsınız? Ya da neden yapmazsınız?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Valla ayaktan ve çoraptan çok huyluyum.makinaya çorapları koymak için elime aldığımda bile midem bulanıyo.Ayaklarını yıkamamı isterse höstttt derim yürü git gözüm görmesin elimden bi kaza çıkabilir.get kendini kokuş ayağını kendin yıka derim.onun dışında banyoda çitilerim,atletini değiştiririm.Hasta olduğunda bir bebekmiş gibi bakarım sorun olmaz seve seve bakarım sevdiğime.

1|1
    0|0
    • bu ne tiksinme; sizin evdeki ayakları merak ettim ben :))

• Abimle kardeşimin ayakları felaket kokar.babamınki asla kokmaz ama ben ayaktan çok huyluyum.

Kızlar Ne Diyor 7

• yemin ederim hepsini yaparım :) ne bileyim sevdiğimden tiksinmem. bu en yakın arkadaşının içtiği şişeden içmek gibi gripli olsa bile :))

0|0
    0|0
  • hepsini yaparım.en kıymetlim benim o..hiç çekinmem hiç gocunmam.

0|0
    0|0
  • hiç biri yapmam :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle onun için herşeyi yaparım büyük bir zevkle

0|0
    0|0
  • evet de çorap kısmı beni epeyi gülümsetti, bütün bunlar büyük zevkle yaparım, bayılırım.

0|0
    0|0
  • sevdiğim için kesinlikle yaparım...zevkle...

0|0
    0|0
  • en nefret ettiğim şey ayaktır. kendi ayaklarıma bile tahammül edemezken onunkileri asla yıkayamam ben.. ne yani ailemiz beslesin büyütsün elalemin çocuğunun önünde diz çöküp ayak yıkayalım diye mi ! lavabo orda eli ayağı varmış bakk kendi yıkayabilir ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben o kadar ilgiden çok sıkılırım vallahi :)))))

Evlilik için konuşuyorum; Hanımlara o kadare eziyet etmeye gerek yok. Zaten dışarda çalışmasa bile bizden çok yoruluyor bence. Hele bir de çocuk varsa biz onun yorgunluğunu nasıl alabiliriz acaba? :)))))

1|0
    0|0
  • Geyşalık konusunu sadece ayak yıkamaya bağlamamak lazım. İnsanların günde 3-4 kez duş alabildiği günümüzde ayak yıkamak nedir ki?

Ama benim geyşalıktan anladığım , kadınımın bana, liderliğime, kararlarıma güvenip bazen sorgulamadan itaat etmesi. (Burada egolarımı şişirmesinden sözetmiyorum. Bana güvenmesinden, güclü bir güven ilişkisinden sözediyorum). Yani en olmadık bir şeyi istesem ve sorgulamamasını istesem onu yapabilmeli ve Marki söylüyorsa bir bildigi vardır demesidir.

Ayrıca tensel olarak da kendini bana teslim edebilmeli, teninin üzerindeki hakimiyetim ona da haz vermeli. Bana beyni ve teniyle hizmet etmesi ve bu teslimiyetten mutluluk ve aşk duymasıdır Geyşa'lık.

Tümü aslında bir oyun bile olsa, teslimiyet oyunu bile olsa, o oyunun kurallarını bana güvenerek yaşayan kadındır burada tarif edilen. Bu bir hükümdarlık ilişkisi değil gönüllü itaat ve aşk ilişkisi..Biraz karmaşık

1|0
    0|0
  • Kadınların büyük oranda sözbirliği yapmadıkları konulardan biri olduğu için yanıtları ilgiyle izlemekteyim.. Yine en kapsamlı yanıtı bir erkek olarak ben verdim gibime geliyor :)

0|0
    0|0
  • bence müşterek olmalıyız sen ne kadar yapıyorsan o da o kadar yapmalı .D

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra ayaklarını tuzlu suda yıkamak hariç hepsi evlenmeden önce hiçbiri!

0|0
    0|0
Yükleniyor...